Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Eylül Ayı Burç Yorumlarınız: Dengeler Işık Hızıyla Değişecek!

Yaz neredeyse bitmek üzere. Ancak şimdi hayatınızda yeni bir bölüm başlıyor. Bu ay gerilim biraz yüksek, bazı burçlar sakin kalmakta zorlanabilir. Eylül ayında sizin burcunuzu neler bekliyor? Olumlu ve yaratıcı bir ay olacak mı? Aşk ve iş hayatınızda sizi nelerin beklediğini hemen öğrenin.


2 Eylül’de Başak burcundaki Mars ve Güneş Kavuşumu yüzünden dilinizi bir türlü tutamıyorsunuz. Ayın 14’ünde Balık burcunda meydana gelecek Dolunay yaşadığınız geçici cesaret kırılması karşısında harekete geçmeye zorluyor. 18 Eylül’de, son zamanlarda ortaya koyduğunuz çalışmaların Oğlak burcunda direkt konumuna geçen Satürn sayesinde somut bir hal aldığını hissediyorsunuz. 21’indeyse Yay burcundaki Jüpiter ile Balık burcundaki Neptün Karesi’nin etkisiyle güveninizin suistimal edilebilir! 28 Eylül’de Terazi burcundaki Yeni Ay cilveli yönünüzü açığa çıkaracak.


🎂  Ayın Burcu : Başak 🎂

Sevgili Başak burçları, Eylül sizin ayınız! Mükemmeliyetçisiniz, fazla talepkar olmanız sebebiyle hayatı kendinize bazen zor kılıyorsunuz. Sadık, dürüst ve güvenilirsiniz. Kendinizi sürekli eleştirmeden edemiyorsunuz. Konu aşk olunca işleri akışına bırakmayı bilmiyor, aşkın içgüdüsel ve spontane yanını es geçiyorsunuz. 

EYLÜL AYI BURÇ YORUMLARI

Tüm burç yorumlarımız %100 ücretsizdir
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.