Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Terazi Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Terazi için öne çıkan noktalar


Terazi burcu için 2019 Tarot kartları 

Savaş Arabası - Değnek Kraliçesi - Denge - Tılsım Kraliçesi - Kupa Prensi 


Genel Durum : Savaş Arabası

Bu yıl gözünüzü hangi sektöre dikseniz görece elverişli bir ortama sahip durumdasınız, etrafınızdaki pek çok şey hayra alamet ediyor. 


Önünüzdeki bu yılı kontrol altında tutmaya, girişimlerde bulunmaya ve harekete geçmeye kararlısınız. İstekli ve iyi niyetlisiniz ama bazı acemilikleriniz sizi korkutuyor. Neyse ki şans sizden yana işliyor ve sizi kazalardan koruyor. 


Gökyüzü tüm iyi niyetiyle sizi destekliyor. Yüksek moraliniz, dinamik yönünüz yıl boyunca sizi motive ediyor. Ama ayrıca sizin yerinize dileklerinizi yerine getiren bir sihirli değneğin olmadığını da öğreneceksiniz. Buna karşılık sihrin kendi içinizde olduğunu gösterebilir; ki emin olun gösterecek!


İlk üç aylık kartınız : Değnek Kraliçesi 

İlişkiler düzleminde kendinize bir yer ediniyorsunuz ve iş yaşamınızda etkin olmayı başarıyorsunuz. Bu ikisi arasında iyi bir denge sizi mutlu edecektir. 


İkinci üç aylık kartınız : Denge

Etrafınızı çevreleyen harika bir auraya sahipsiniz, birçok kalbi sarsıyorsunuz ve yüksek bir empati duygusuna sahipsiniz. Çevrenizdekilerin iyi anlaşmalarını istiyorsunuz ve bu tarz meselelerde parçaları birleştirmek adına aracı görevi üstleneceksiniz. 


Üçüncü üç aylık kartınız : Tılsım Kraliçesi

Huzura yeniden kavuşmak için belli sınırlar belirlemeniz gerekecek. İşinize yoğunlaşmış durumdasınız ama bunu yaparken iyi niyet duygunuzu da ihmal etmeyin. 


Dördüncü üç aylık kartınız : Kupa Prensi 

Piliniz bitiyor. Gri bir fırtına bulutu aşklarınızın üstünden geçebilir. Onla yüzleşmek için gereken doğru tavrı bulmaya çalışın.

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.