Kova Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

tarihinde

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Kova için öne çıkan noktalar


Kova burcu için 2019 Tarot kartları 

Tılsım Kralı - Yıldız - Ay - Dünya - Kılıç Kralı 


Genel Durum : Tılsım Kralı 

İşiniz, maddi durumunuz ve formunuz bu yılın ana ekseninde yer alıyor. Sahip olduğunuz, sahip olacağınız ya da aradığınız iş…. Nasıl arzu ederseniz! Hedeflerinizi gerçekleştirmek için yatırım yaptığınız bir alanda iyi bir maddi durumun keyfini çıkarıyorsunuz. 


Ayakları yere basan, boş hayallerden uzak, kararlı ve ciddi insan kostümünü sırtınıza geçirmiş durumdasınız. İşiniz oldukça zamanınızı alacak ve bir gün yirmi dört saatten uzun olmadığı için haliyle özel yaşamınız kısıtlanacak. Tılsım Kralı’nın ciddi yönünü hafifletecek yol arkadaşları size eşlik edecek. 


İlk üç aylık kartınız : Yıldız 

Her şey size gülümsüyor, dokunduğunuz her şey sihirli bir şekilde altına dönüşüyor. Güzel başarılar elde ediyorsunuz ve şans yıldızınız size yol gösteriyor. 


İkinci üç aylık kartınız : Ay 

Titriyorsunuz. Bir an aklınız havalardayken sonrasında ayaklarınız yere basıyor. Tatlı zevklerle dolu bir dönemden geçiyorsunuz. 


Üçüncü üç aylık kartınız : Dünya

Fiziksel ve entelektüel anlamda gelişme kaydediyorsunuz. Bu enerji sizi harekete geçmeye yönlendiriyor ve size cesaret veriyor. 


Dördüncü üç aylık kartınız : Kılıç Kralı 

Kararlılık, hırs ve güçle dolup taşıyorsunuz, ki bu durum yaptığınız her işte başarılı olmanızı sağlıyor. Hayatınızda ilgisizliğe ya da kayıtsızlığa yer yok zira ciddi bir tavır takınıyorsunuz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

En Sevilen Yazılar

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin