Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Koç Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Koç için öne çıkan noktalar

Koç için 2019 Tarot kartları 

Değnek Şövalyesi - Şeytan - İmparator - Dünya - Değnek Kralı 


Genel Durum: Değnek Şövalyesi

Bu yıl sizin için enerji ve dinamizm anlamına geliyor.

İşlerinize başlarken sürekli hızlı bir biçimde eyleme geçmeye hazır olduğunuz için aceleye gelen girişimlerle karşı karşıya kalıyorsunuz, ani tepkiler veriyorsunuz. Hatta gölgesinden daha hızlı ateş eden bir kovboy gibisiniz! Tüm girişimlerinizde ve eylemlerinizde sizi yönlendiren bir enerji söz konusu. İnsanların ihtiyacı olduğunda onlara destek olmak, harekete geçmek için daima hazırsınız. 


Elbette bu enerji patlamasının öteki yüzü de var. Ne demiş La Fontaine? “Mesele koşmakta değil, doğru zamanda harekete geçmekte”. Sizin için doğru zamanda harekete geçmek yapmakta en çok zorlandığınız şey.


Bu yılki hedefiniz mi? Zamanın ritmine uyum sağlamak, enerjinizi ideal biçimde kullanmak adına onu kontrol edip belli bir ölçüde tutmayı öğrenmek 


İlk üç aylık kartınız : Şeytan

Ciddi anlamda eyleme geçmeye ihtiyacınız var, oldukça dinamiksiniz! Ama dikkatli olun, hiç sabrınız yok ve hayat enerjiniz kimilerini rahatsız edebilir!


İkinci üç aylık kartınız : İmparator

Kendinize limitler ve sınırlar belirlemeye ihtiyacınız var. Tek başınıza ya da çevrenizdekilerin yardımı sayesinde daha ciddi ve ölçülü bir ortamda bulunmak durumundasınız. Baskılardan hoşlanmıyor musunuz, o zaman sportif bir aktiviteyle kendinizi serbest bırakın.


Üçüncü üç aylık kartınız : Dünya

Projeleriniz birbiri ardına başarılarla taçlandırılıyor. Doğru yolda ilerliyorsunuz ve şans yüzünüze gülüyor!


Dördüncü üç aylık kartınız : Değnek Kralı

Bu seneyi daha olgun bir şekilde tamamlıyorsunuz. Enerjiniz yatışmış olsa da kesinlikle uykuya dalmış değil. Bu değişim size, huzurlu bir biçimde yeni projelere başlamak adına farklı bir hava ve bir tür güven duygusu aşılıyor. 


Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.