Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Balık Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Balık için öne çıkan noktalar


Balık burcu için 2019 Tarot kartları 

Kule - Ay - Adalet - Şeytan - Tılsım Prensi 


Genel Durum : Kule 

“Acele edin, bahisler kapanıyor!” Bu yıldan bahsetmek için ideal cümle olsa gerek. Çok sayıda değişim, sorgulama, dönüşüm, bozulan dengeler söz konusu. Adeta gelgitli bir deniz gibi, inişler ve çıkışlarla dolu bir yıl. Ruh haliniz de benzer bir şekilde etkileniyor. Kah melankolik kah neşeli hallerinize çevreniz ayak uydurmakta güçlük çekiyor.


İnişli dönemlerde, kendi köşenize çekilme, daha güzel zamanların gelmesini bekleyerek hayaller kurma eğilimine sahipsiniz. Saklandığınız doğru ama bu durumun sizi kendinize getireceği şüpheli. Unutmayın! Kaptan, gemisinin batmasını istemiyorsa dümeni kontrol etmek zorundadır.


İlk üç aylık kartınız : Ay

Geçmişe yönelik nostaljik duygular besliyorsunuz ama moralinizi yüksek tutuyorsunuz. İçten gelen cazibeniz sayesinde kalpleri yıkıp geçiyorsunuz. 


İkinci üç aylık kartınız : Adalet

Harika bir dengeye sahipsiniz. İyi idare edilen bu kuvvet size sert bir hava katıyor. Bazı kararlar almanız gerek ama harekete geçmeden önce meselenin eğrisini doğrusunu tartıyorsunuz. 


Üçüncü üç aylık kartınız : Şeytan 

Her zaman çok iyi kontrol altında tutamadığınız ve bu yüzden de çevrenizdekilerle kurduğunuz ilişkilerde gerginliğe sebep olan bir enerjiniz var. İki seçenek söz konusu : Ya şeytanı tutacaksınız ya da onu salacaksınız. 


Dördüncü üç aylık kartınız : Tılsım Prensi 

Konsantrasyon eksiğiniz var, harcamalarınıza dikkat edin. Biraz daha az cömert davranmak duygusal yaşamınızı zedelemeyecektir, hatta tam tersi güçlendirecektir bile!

Bize yorum bırakın

Balık burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları  Onun kalbini çalmak aslında çok kolay!
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Balık burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Balık Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Balık burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.