Akrep Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

tarihinde

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Akrep için öne çıkan noktalar


Akrep burcu için 2019 Tarot Kartları 

Tılsım Kraliçesi - Kader Çarkı - Ölüm - İmparatoriçe - Kılıç Kralı


Genel Durum : Tılsım Kraliçesi 

Çılgınca gezip tozma hayalleri kurmanın lüzumu yok, zira bu yıl iş yönünden çok yoğun olacaksınız! Bir o yana bir bu yana koşturacaksınız ve bu daha da meşgul olacağınız anlamına gelecek. Bu dönem çalışmakla geçecek ve sizin de bir atom karıncadan aşağı kalır yanınız yok. Etrafınızdakileri yönetmek konusunda yetenekli olduğunuzu da söylemek gerek, ne de olsa yumuşak görünüşünüz altında sağlam bir irade saklı.


Gelecek aylarda ise bazı çalkantılı zamanlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ama neyse ki bu Kraliçe sizi sağlam bir zeminde tutuyor ve fırtınalı sularda yolunuzu bulmanız için dingin bir kuvvet bahşediyor. Rüzgar ne kadar güçlü eserse essin ayakta kalıp yolunuza devam ediyorsunu<. Tılsım Kraliçesi finansal anlamınızı da kontrol ediyor, dolayısıyla endişelenmenize gerek yok. 


İlk üç aylık kartınız : Kader Çarkı

İnişli çıkışlı bir dönemdesiniz. Gökyüzü bir gün masmaviyken, bir sonraki gün kara bulutlarla kaplanıyor. Hareket halinde olmaktan hoşlanıyorsunuz ama bir türlü tam anlamıyla tatmin olamıyorsunuz.


İkinci üç aylık kartınız : Ölüm

Bu değişimlerin meydana geldiği sizin için oldukça önemli bir dönem. Aceleci davranmayın, harekete geçmeden önce iyice düşünün. Huysuz bir karakteriniz olduğu doğru ama her şeye rağmen güzel günler geçireceksiniz. 


Üçüncü üç aylık kartınız : İmparatoriçe 

Engeller yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve işinizde bazı imtiyazlar elde ediyorsunuz. Yine aynı kararlılıkla, ilişkilerinize sevencenlik katıyorsunuz.


Dördüncü üç aylık kartınız : Kılıç Kralı 

Eylemlerinizde daha ölçülü ve dengelisiniz. Yine de büyük stratejileri benimseme kapasitenine sahipsiniz, hedefinize ulaşmak için hazırlanıyorsunuz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

Tarot 2024: Marta Öz'le yıllık tarot falınız

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

Akrep: 2024 Burç Yorumları

Akrep burçlarını güzel bir yıl bekliyor. Nihayet işleriniz kolaylaşıyor, sorunlar çözüme kavuşuyor. Uzun süredir beklediğiniz bir rahatlama bu. Devamı uzman astrologlarımızın size özel hazırladıkları burç yorumlarında!

Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep burcu hem tutkulu hem de soğukkanlı bir burçtur. Mevcut düzene karşı koyduğu ve içinde bulunduğu durumu en uç noktalara taşıyacak şekilde kendisini ifade eder. Akrep, yaratıcılık konusunda öne çıkan bir burçtur. Bu yaratıcılığı iyi mi yoksa kötüye kullandıkları ise onların bileceği bir şeydir!

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

En Sevilen Yazılar

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey