Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Akrep için öne çıkan noktalar


Akrep burcu için 2019 Tarot Kartları 

Tılsım Kraliçesi - Kader Çarkı - Ölüm - İmparatoriçe - Kılıç Kralı


Genel Durum : Tılsım Kraliçesi 

Çılgınca gezip tozma hayalleri kurmanın lüzumu yok, zira bu yıl iş yönünden çok yoğun olacaksınız! Bir o yana bir bu yana koşturacaksınız ve bu daha da meşgul olacağınız anlamına gelecek. Bu dönem çalışmakla geçecek ve sizin de bir atom karıncadan aşağı kalır yanınız yok. Etrafınızdakileri yönetmek konusunda yetenekli olduğunuzu da söylemek gerek, ne de olsa yumuşak görünüşünüz altında sağlam bir irade saklı.


Gelecek aylarda ise bazı çalkantılı zamanlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ama neyse ki bu Kraliçe sizi sağlam bir zeminde tutuyor ve fırtınalı sularda yolunuzu bulmanız için dingin bir kuvvet bahşediyor. Rüzgar ne kadar güçlü eserse essin ayakta kalıp yolunuza devam ediyorsunu<. Tılsım Kraliçesi finansal anlamınızı da kontrol ediyor, dolayısıyla endişelenmenize gerek yok. 


İlk üç aylık kartınız : Kader Çarkı

İnişli çıkışlı bir dönemdesiniz. Gökyüzü bir gün masmaviyken, bir sonraki gün kara bulutlarla kaplanıyor. Hareket halinde olmaktan hoşlanıyorsunuz ama bir türlü tam anlamıyla tatmin olamıyorsunuz.


İkinci üç aylık kartınız : Ölüm

Bu değişimlerin meydana geldiği sizin için oldukça önemli bir dönem. Aceleci davranmayın, harekete geçmeden önce iyice düşünün. Huysuz bir karakteriniz olduğu doğru ama her şeye rağmen güzel günler geçireceksiniz. 


Üçüncü üç aylık kartınız : İmparatoriçe 

Engeller yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve işinizde bazı imtiyazlar elde ediyorsunuz. Yine aynı kararlılıkla, ilişkilerinize sevencenlik katıyorsunuz.


Dördüncü üç aylık kartınız : Kılıç Kralı 

Eylemlerinizde daha ölçülü ve dengelisiniz. Yine de büyük stratejileri benimseme kapasitenine sahipsiniz, hedefinize ulaşmak için hazırlanıyorsunuz. 

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.