Haftalık Burç Yorumları: 18 - 24 Temmuz

tarihinde

Uzman astrologlarımız, her hafta aşk, iş, aile gibi konularda sizi nelerin beklediğini kaleme alıyor. Haftalık burç yorumlarınızı ücretsiz keşfetmek ister misiniz? Burcunuza özel yorumlar yazımızda. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle!

Yeni bir haftaya daha yelken açtık! Peki 18 - 24 Temmuz tarihleri arasında burçları neler bekliyor? Haftalık ücretsiz burç yorumlarınız sayesinde bu hafta sizi nelerin beklediğini keşfedin! Astroloji aracılığıyla aşk hayatınız, finansal durumunuz ve işiniz hakkında genel bilgilere sahip olabilirsiniz. Astrologlarımızın tavsiyeleri sayesinde bu hafta karşı karşıya kalacağınız birçok duruma uyum sağlayabileceksiniz! 
Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Sizi Neler Bekliyor?

Bir haftanın diğerini tutmadığı hayatımızda, bu hafta bizi neler bekliyor? Evde ya da işte başınıza neler gelecek? Patronunuza zam talebinizi iletmek için doğru zaman mı? Yoksa cumartesi gecesi yeni biriyle mi tanışacaksınız? Bu randevu teklifini kabul etmeli misiniz? 


Haftaya diğerlerinden bir adım önde başlamak için haftalık burç yorumlarınızı ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. 


Her pazartesi sitemizi ziyaret ederek, haftalık burç yorumlarınızı öğrenebilirsiniz. Burcunuza yönelik daha detaylı bilgiler edinmek ve astrolojiyle hayatınıza yön vermek için Temmuz ayı burç yorumları ve 2022 yıllık burç yorumları da sizleri bekliyor.

  • Koç

    Uğraşlar: Bugünlerde iş yoğunluğunuz fazlaysa biraz efor sarf etmeniz gerekecek. Tatil fikri ise ağzınızı sulandırıyor. Cumartesi gününden itibaren Aslan burcunda konumlanan Güneş sayesinde formunuza ve moralinize yeniden kavuşuyorsunuz.


    İlişkiler: Beraberliğinizde boş sebeplerden tartışmaya kalkmayın. Bu hafta sonu eğer bekarsanız Venüs ve Jüpiter maceradan maceraya koşma arzunuzu kamçılıyor.