Başarılı fal uzmanımız Nermin Hanımla röportajımız

tarihinde

<strong>9 yaşında iken arkadaşlarım bayram tatiline gitmeden evvel kaza yapacaklarını ve onları bir daha göremeyeceğimi hissettim ve nitekim o kazada iki arkadaşımı kaybettim. Oğlum doğmadan 4 yıl önce onun yüzünü ve erkek olacağını gördüm.</strong>

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumda etrafımda dolaşan bir ışık kütlesi vardı. Bende ikna bakıp oyunlar oynardım onunla. Daha sonraları onun ilahi bu ışık olduğunu ve bu konuda seçilmiş bir kişi olduğumu anladım. Olayları yaşamadan önce hissediyor ve bazı kötü durumlar olmadan evvel sıkıntı duymaya başlıyordum.  Kendimdeki bu enteresan olayları öğrenmek için araştırmaya başladım. Adıyaman yöresinde peygamber soyundan gelen bazı kişiler benim ileride bir bakımcı olacağımı söylediklerinde şaka gibi gelmişti. Ben aslında fark etmeden etrafımdaki herkesin sorunlarına ulaşıp onları çözüyordum. Zamanla farkındalığımı görüp iyi bir yol gösterici oldum. Yüksek enerjimin etrafımdaki insanlara ulaşması beni bugünlere getirdi. Sadece sevginin iyi bir şifa olduğuna inanıyorum ve bu yolda insanların yüreklerine düşünüyorum.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Lise yıllarımdan itibaren yakınlarına bakmaya başladım. Yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Tarot, kahve, su falı, rüya yorumları, katina falı. Hepsini duru görü yeteneğin ile hislerim doğrultusunda bakıyorum.

Nermin Hanıma Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

17 Ağustos depreminden önce çok huzursuzdum ve o gün o depremi anlatan bire bir şiir yazdım. Deprem sonrası ajandamı kaldırdım ve Hindistan’daki büyük deprem olmadan bir gün önce tekrar o şiiri okumuştum, ertesi gün o depremi duyduktan sonra artık ajandama dokunmuyorum. 19 yaşında iken arkadaşlarım bayram tatiline gitmeden evvel kaza yapacaklarını ve onları bir daha göremeyeceğimi hissettim ve nitekim o kazada iki arkadaşımı kaybettim. Oğlum doğmadan 4 yıl önce onun yüzünü ve erkek olacağını gördüm.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Bazı yaşadığımız iş, özel, psikolojik sorunlarımız ve kafamızın çok karıştığı ve çözüm bulamadığımız durumlarda destek almak ve sıkıntıda olduğumuz konu hakkında karar vermek için bir uzmana danışmamız gerekir.

Nermin Hanıma Su Falı baktırın
HEMEN ARA

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Eğer sıkıntınızı paylaşamadığınız biri yoksa ve çok olumsuz düşüncelerdeyseniz. Sizi büyük bir sadakat ve özveri ile dinleyebilir, derdinize ortak olup yapmanız gereken konularda sizi yönlendirebilir. Negatif enerjilerinizi temizleyebilirim. İkili ilişkilerde atmanız gereken adımı söyleyebilirim. Eğer kendinizi kötü hissediyorsanız enerjinizi yükseltebilirim. Siz düzelene kadar ben her anlamda sizin yanınızda olurum.

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Mars'ın Boğa'dan İkizler'e geçişi "Bugün, hayatınızdaki dinamizmi ve hareketi artıracak olan Mars'ın enerjik geçişini hissedin. Bu geçiş, yeni fikirler ve projeler için mükemmel bir zamandır. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç sesinizi dinleyin."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"