Başarılı fal uzmanımız Nermin Hanımla röportajımız

tarihinde

<strong>9 yaşında iken arkadaşlarım bayram tatiline gitmeden evvel kaza yapacaklarını ve onları bir daha göremeyeceğimi hissettim ve nitekim o kazada iki arkadaşımı kaybettim. Oğlum doğmadan 4 yıl önce onun yüzünü ve erkek olacağını gördüm.</strong>

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumda etrafımda dolaşan bir ışık kütlesi vardı. Bende ikna bakıp oyunlar oynardım onunla. Daha sonraları onun ilahi bu ışık olduğunu ve bu konuda seçilmiş bir kişi olduğumu anladım. Olayları yaşamadan önce hissediyor ve bazı kötü durumlar olmadan evvel sıkıntı duymaya başlıyordum.  Kendimdeki bu enteresan olayları öğrenmek için araştırmaya başladım. Adıyaman yöresinde peygamber soyundan gelen bazı kişiler benim ileride bir bakımcı olacağımı söylediklerinde şaka gibi gelmişti. Ben aslında fark etmeden etrafımdaki herkesin sorunlarına ulaşıp onları çözüyordum. Zamanla farkındalığımı görüp iyi bir yol gösterici oldum. Yüksek enerjimin etrafımdaki insanlara ulaşması beni bugünlere getirdi. Sadece sevginin iyi bir şifa olduğuna inanıyorum ve bu yolda insanların yüreklerine düşünüyorum.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Lise yıllarımdan itibaren yakınlarına bakmaya başladım. Yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Tarot, kahve, su falı, rüya yorumları, katina falı. Hepsini duru görü yeteneğin ile hislerim doğrultusunda bakıyorum.

Nermin Hanıma Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

17 Ağustos depreminden önce çok huzursuzdum ve o gün o depremi anlatan bire bir şiir yazdım. Deprem sonrası ajandamı kaldırdım ve Hindistan’daki büyük deprem olmadan bir gün önce tekrar o şiiri okumuştum, ertesi gün o depremi duyduktan sonra artık ajandama dokunmuyorum. 19 yaşında iken arkadaşlarım bayram tatiline gitmeden evvel kaza yapacaklarını ve onları bir daha göremeyeceğimi hissettim ve nitekim o kazada iki arkadaşımı kaybettim. Oğlum doğmadan 4 yıl önce onun yüzünü ve erkek olacağını gördüm.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Bazı yaşadığımız iş, özel, psikolojik sorunlarımız ve kafamızın çok karıştığı ve çözüm bulamadığımız durumlarda destek almak ve sıkıntıda olduğumuz konu hakkında karar vermek için bir uzmana danışmamız gerekir.

Nermin Hanıma Su Falı baktırın
HEMEN ARA

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Eğer sıkıntınızı paylaşamadığınız biri yoksa ve çok olumsuz düşüncelerdeyseniz. Sizi büyük bir sadakat ve özveri ile dinleyebilir, derdinize ortak olup yapmanız gereken konularda sizi yönlendirebilir. Negatif enerjilerinizi temizleyebilirim. İkili ilişkilerde atmanız gereken adımı söyleyebilirim. Eğer kendinizi kötü hissediyorsanız enerjinizi yükseltebilirim. Siz düzelene kadar ben her anlamda sizin yanınızda olurum.

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!