Yeni yılda sevdiklerinize en uygun hediyeyi seçin!

tarihinde

Yeni yıl yaklaşıyor, sevdiklerinize ne tür hediyeler alacağınız konusuna fazlaca kafa yorduğunuzu hissediyoruz, işte size ufak ama etkili ipuçları...

Yeni yılda sevdiklerime ne tür hediyeler alabilirim?

 

 Geri sayım başladı!  Sevdiklerinizi yılbaşı gecesi mutlu etmeye var mısınız? Sıra dışı, enteresan, renkli, eğlenceli ve ilginç yılbaşı hediyeleriyle. Yeni yılın ilk dakikalarında sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri bu yazımızda sizlerle. 

 

Hediye

 

  1. Kişiselleştirilmiş Pastalar ve Çerezler:

Ev ziyaretleriniz için fotoğraflı pasta sipariş edebilirsiniz ya da en sevdikleri çerezlerden alabilirsiniz,

  1. Hatıra:

Özelleştirilmiş bir klasik kitap albümü sevdikleriniz için mükemmel bir Yılbaşı hediyesi olacaktır. Bazı komik mesajlı resimler yapıştırın, eski kartlardan çıkartmalar ve kesiklerle süsleyin. Bunun gibi derin bir hediye kesinlikle aile üyeleriniz tarafından mutlu karşılaşılacaktır.

  ❤ Promosyonla Hemen Fal Baktırın 10dksı 4tl ❤

  1. Şarap Şişesi:

Mükemmel bir hediye olan klasik şarap şişesi.

 

 Cicek Buketi ve Çift

  1. Buketler:

Özel bir mesaj kartına kısa bir not ile;  gül veya orkide buketi, Yeni Yıl Günü'nde sevdiğiniz kişinin yüzüne bir gülümseme getirebilir.

 

  1. Çikolata Kutusu:

Çikolata konusunda seçim için şımarık olacaksınız. Seçebileceğiniz çikolata çeşitleri: El yapımı çikolatalar, meyveli çikolatalar, bitter çikolata, sütlü çikolata. Bu tatlı muamele ile sevdiklerinizin kalbini kazanacaksınızdır.

 Mum

 

  1. Dilekli Mumlar:

Arzu ettiğiniz kişileştirilmiş mum seti hediye etmek mükemmel  romantik bir hediye olabilir.

  ☯ Yeni yılda aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? Uzmanlarımıza sorun ☯

 

  1. Baskılı Kahve Kupaları:

Kahve kupalarına; güzel resimlerinizden oluşan fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz. Her kahve içtiğinde hep seni düşünecektir.

 oyuncak Ayı

 

  1. Oyuncak Ayı:

Çocuklara sevimli bir oyuncak ayı, çikolata paketi, farklı şekil ve boyutta çıkartmalar alarak çocukları özel hissettirin.

 

  1. Kurumsal Hediye:

Kurumsal hediyeler, masa saatinden, ipad kasasından veya takvim, fare gibi dekorasyon ürünleri olabilir. Hediyelere, kişinin adının baş harflerinden oluşan bir monogram ekleyerek daha ilgi çekici hale getirilebilir.

 

  1. Günlük:

Sevdiğiniz kişileri değerli hissettirmek için diğer bir hediyede günlüktür. Şüphesiz ki günlük; en iyi seçimdir. Çünkü sevdiğiniz zamanlamaları, anılarını yazarken hep siz aklında olacaksınızdır.

Bunları da seveceksiniz

 Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi 

Burcunuza Göre Ev Dekorasyonu

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün!

Saç Şekliniz Karakterinizi Anlatıyor

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!