Mutlu olmak için yapmanız gereken 10 şey

tarihinde

<strong>Küçük dertlerle kendinizi üzerken en değerli hazineyi yani zamanı kaybediyorsunuz. Şimdi, size her gün mutlu olmak için 10 tavsiye sunuyoruz. Eğer bunlardan birkaçını bile yapmaya başlarsanız ruh haliniz değişecek, daha mutlu ve başarılı olacaksınız.</strong><br /><br /><br />

Farkında mısınız suratınızı asıp otururken küçük şeyler için sinirlenip dertlenirken hayat geçiyor, bütün bunlar bizi yaşlandırıyor!

 

Küçük dertlerle kendinizi üzerken en değerli hazineyi yani zamanı kaybediyorsunuz. Şimdi, size her gün mutlu olmak için 10 tavsiye sunuyoruz. Eğer bunlardan birkaçını bile yapmaya başlarsanız ruh haliniz değişecek, daha mutlu ve başarılı olacaksınız.

 

 

  • Arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin size verdiği sırları asla kimseyle paylaşmayın. Ne olursa olsun bu güvenilir bir kişi olmayı sürdürün.

 

 

  • Hayatta kaybedecek şeyi olmayan ve kötü insanlardan uzak durun. Çünkü o insanlar her türlü kötülüğü yapabilen insanlardır.

 

  •  Her yemekten ve her güzel olaydan sonra Allah’a şükredin. Bu sizin mutluğunuzu artıracaktır.
Önümüzdeki haftalarda sizi neler bekliyor hemen fal baktırın öğrenin
HEMEN ARA

 

  • Sevinçlerinizi sakın ertelemeyin. Ne olursa olsun, hangi durumda olursanız olun gülmekten vazgeçmeyin. Başarılarınızı ödüllendirin. Arkadaşlarınızla birlikte kutlayın. Keyfinize bakın.

 

  • Biri size sarıldığında ilk bırakan siz olmayın. Kucaklaşmak en güzel sevgi belirtilerinden biridir. Bunu doya doya yaşayın.

 

  • Her gün 2 - 2,5 litreye yakın su içmeyi alışkanlık edinin. Bu size hem enerji hem de evde zayıflamaya yardım eder. Kendimizi zinde ve iyi hissetmemizi sağlar zayıflamak. Su ile toksinlerinizden arinin daha iyi sindirin.

 

 

  • Evinizde ve ofisinizde size motive eden ve mutlu eden objeleri ve fotoğrafları barındırın. Böylece gözünüze güzel görünün ve size iyi hissettirecek bir ortam hazırlamış olursunuz. Hep göz önünde olacak bir demet çiçek, masanızdaki güzel bir fotoğraf ya da okudukça kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir not olursa her gün mutlu hissedebilirsiniz.

 

 

  • Hayatınızı devam ettireceğiniz eşinizi ya da sevgilinizi iyi seçin. Çünkü bu seçim mutluluğunuzun %80’i oluşturur. Sizi anlayan, size güvenen ve sizi olduğunuz gibi kabul eden biriyle beraber olun.

 

  •  Her gün kısa da olsa spor yapmayı unutmayın. En azından günde 30 dakikalık yürüyüşler yapın. Kalbinizin daha güçlü olmasını sağlayacak bu yürüyüşler aynı zamanda kendinizi de daha iyi hissetmenizi sağlayacak.
Gerçek Fal ile geçmiş ve geleceği fal uzmanlarıyla keşfedin
HEMEN ARA

 

 

  • Her zaman ne olursa olsun insanları güldürmekten vazgeçmeyin. Kendi değerlerinizden vazgeçmeden ve çizginizi bozmadan elinizden geldiğince onlara yardım edin. Her ortamda anlatacağınız güzel fıkralar öğrenin.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!