Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sarı-Turuncu Renkli Kediler Neleri Sembolize Ediyor?

Sizce de kedilerde sihirli bir şeyler yok mu? İnsanlar kadim zamanlardan beri kedilere tapmış, saygı duymuş ve hatta onlardan korkmuştur. Genelde kedilerin ruhani dünyayla bağlantıları olduğuna ve bize mesajlar taşıdıklarına inanılır. Ancak tüylerinin renkleri farklı anlamlara işaret eder. Cesaret, enerji ve coşkuyla ilişkilendirilen turuncu kediler ise oldukça pozitif anlamlara sahiptir.

Kara kedilerin uğursuz olduğu söylenir. Peki turuncu-sarı kediler belli bir anlam taşır mı? İçiniz rahat olsun bu renkteki kediler bizlere oldukça pozitif mesajlar verir! Sizce de bu muhteşem hayvanlarla karşılaşmak için güzel bir sebep değil mi?


Geleceğe dair sorularınız mı var? En iyi falcılarımız sizi bekliyor!Sarı-turuncu kediler neyin sembolüdür?

1. Cesaret, coşku ve macera

Önüne sarı-turuncu renkte kedi çıkan kişi adeta kanatlandığını hisseder. Gerçekten de bu hayvan güvenli alanımızdan çıkmamızı gerektiren bir macerayı temsil eder. Bu süreçte risk almamız ve cesur olmamız gerekir. Ancak bu şekilde rahatsız edici bir durumdan uzaklaşıp özgüvenimizi ve moralimizi yükseltecek bir şeye doğru yol alabiliriz. 

2. Değişim

Tam da bu perspektife uygun olarak sarı-turuncu kediler değişimin, gelişimin ve büyük sarsıntıların sembolü olarak da karşımıza çıkar. Kediyle kendimizi özdeşleştirsek de karşımıza sık sık çıksa da verdiği mesaj aynıdır: Bir şeylerin kendiliğinden değişmesi için beklememiz gerektiğini ve harekete geçmenin bize düştüğünü ifade eder. 

3. Enerji

Sarı-turuncu renkli kediler bize ilham veren yaşam dolu bir enerji saçarlar. Bu yüzden de bizi harekete geçmeye, değişmeye ve hiçbir zorluk karşısında motivasyonumuzu kaybetmemeye teşvik eden fiziksel ve ruhani enerjiyi bir arada sembolize ederler.  

4. Optimizm

Sarı-turuncu kediler kararlılık ve pozitif düşünceyle ilişkilendirilen güçlü bir semboldür. Karşılaştığınız zorluk ne olursa olsun sahip olduğunuz kapasitelere güvenmeniz gerektiğini hatırlatır. Hayatınızda bu renkte bir kedinin olması size her şeyin üstesinden gelmenize imkan sağlayacak bir manevi güç bahşeder. 


Artık sarı-turuncu kedilerin size verdiği ilham sayesinde daha verimli bir yaşam sürebilirsiniz. Eğer bu renkte bir kediyle sık sık karşılaşıyorsanız bu, tıpkı çift saatlerde olduğu gibi evrenin size bir mesaj göndermek istediği anlamına gelmektedir. Bu mesaja kulak verin ve size karşılık gelen yolu seçin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.