Temmuz Ayı Burç Yorumları: Enerjinizi Geri Kazanıyorsunuz

tarihinde

Yaşamlarımızı aydınlatan yaz güneşi sayesinde, taze bir enerjinin de yaşamımızı etkisi altına aldığını fark ediyoruz. Günler uzuyor ve bazı burçlar yaz mevsimini sakin ve huzurlu bir şekilde karşılarken, bazı burçlar içinse Temmuz ayı karanlık bulutların gölgesinde kalabilir. Her hâlükârda, Temmuz ayında tüm burçların daha pozitif düşüneceği kesin. Daha fazlası için uzman astrologlarımız aylık burç yorumlarını sizler için yorumladı.

Temmuz ayının ilk günleri birçok burç için oldukça sarsıcı geçecek. Koç burcundaki Mars ve Oğlak burcundaki Plüton Karesi kendinizi ortaya koyma isteğinizi artıracak. Bu çok iyi bir şey ama kendi şiddetinize karşı da dikkatli olun. Becerilerinizi ortaya koyarken sağduyulu ve mantıklı bir şekilde davranın. Ne pahasına olursa olsun insanlar mücadele etmeye çalışmayın.


Bunun dışında ay boyunca Koç burcunda konumlanan Jüpiter aşk hayatınıza hareket katacak ve sizi daha girişimci olmaya yönlendirecek. Tabii bu enerjiyii profesyonel ve kişisel projeleriniz için kullanmazsanız.  Eğer işler her şeye rağmen beklediğinizden daha yavaş ilerliyorsa, bunun Koç burcundaki Satürn retrosunun suçu olduğu açık. Zaman bir türlü geçmek bilmiyor. Sabırsız davranmak yerine, bunu fikirlerinizin olgunlaşması için bir fırsat olarak görseniz?


Gerçek aşkı ve mutluluğu mu arıyorsunuz? Geleceğe dair merak ettikleriniz için falcılarımızla iletişime geçinAyın Burcu: Yengeç ♋

İlham dolusunuz ve bir şeyler yaratmaya bayılıyorsunuz. En çok da aile yaşamı içinde mutluluğu buluyorsunuz. Aşk hayatınızda çevrenize şefkat saçıyorsunuz ve karşılığında partnerinizin de size nazik davranmasını ve içinizi rahatlatmasını bekliyorsunuz. Kimi zaman Ay'ın etkisiyle modunuz değişiyor ve içe kapanıyorsunuz. Kabuğunuz sizi koruyor ve bu sayede enerji topluyorsunuz.

Temmuz Ayı Burç Yorumları

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

  • Koç

    İlişkiler: Venüs sayesinde çok sayıda insanla görüşeceksiniz ve arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçireceksiniz. Ayın 14'üne doğru biriyle beraber olma fikrinin etkisinde kaldığınızı hissediyorsunuz. Eğer bekarsanız, kendinizi özgür bırakmanın tam vakti! Aşkın size hazırladığı sürprizleri merak mı ediyorsunuz? Harekete geçin!


    Uğraşlar: Jüpiter yükselmeniz ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz konusunda size destek oluyor. Ama organizasyon eksikliğiniz ve doğaçlama hareket etmeye olan eğiliminiz ayın 20'sine doğru bazı insanların canını sıkabilir. Ayın 13'ünden itibaren çok daha verimli ve iradeli bir çalışma disiplini sergileyeceksiniz.