Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Mart Ayı Burç Yorumları: Kendinizi Özgür Bırakın!

Sonunda ilkbahara giriş yapıyoruz ve bu bahar beraberinde sürprizleri, yenilikleri ve elbette özgürlüğü getirecek. Coşku dolu Mars Kova burcunda konumlanıyor ve her burcun özgürlük isteğini ikiye katlıyor. Mart ayı yılın geri kalanından çok daha heyecanlı ve sürprizlerle dolu geçecek, tabii ritme ayak uydurmasını başarabilirsek! Daha fazlası için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı aylık burç yorumlarını keşfedin.

Mart ayında özellikle Kova burcunda çok sayıda gezegen kavuşum yapacak ve başta Koç, İkizler, Yay ve Terazi olmak üzere birçok burcun özgürlüğe yönelik ihtiyacı artacak. Diğer burçlar ise Oğlak burcundaki Mars ve Plüton Kavuşumu etkisiyle içsel bir şiddet hissedebilirler. Bunu bir güce ya da avantaja çevirmek ise onların elinde. 

💕 Peki aşktan ne haberler var? Maalesef pek bir şey yok ama önemli bir tarihi not etmek şart. 6 Mart'ta Kova burcunda gerçekleşecek Venüs ve Mars Kavuşumu sayesinde hava aşk kokusu meydana gelecek! Ne de olsa Mars ve Venüs yaklaşınca ilk görüşte aşklar, tutkular ortaya çıkar ve mevcut ilişkilere renk gelir!


Gerçek aşkı ve mutluluğu mu arıyorsunuz? Geleceğe dair merak ettikleriniz için falcılarımızla iletişime geçinAyın Burcu: Balık ♓

Sezgileriniz size geleceğe yönelik eşsiz yetenekler bahşediyor. Sizi etkilemek kadar anlamak da oldukça zor ve kimi zaman kendi kişiliğinizi bile unutabiliyorsunuz. Endişeli bir insan olduğunuz için genelde hep kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Etrafınıza gizemli bir hava hakim ve bu, cazibenizi ikiye katlıyor. Romantiksiniz ve çoğunlukla yoğun duygusal gelgitlerin pençesine düşüyorsunuz. Diğer insanlarda hakiki bir uyum ve birliktelik arıyorsunuz. 


Mart Ayı Burç Yorumları

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

MART 2022 BURÇ YORUMLARI

 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.