Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ocak Ayı Burç Yorumları: Umut, Sevgi ve Pozitif Düşünce

Yerlerinize... hazır... ve başla! Sonunda Ocak ayı geldi. Şimdi içimizi bir kez daha umut ve pozitif düşünceyle doldurma zamanı! Dürüst olalım, 2020 bizim için hiç de kolay bir yıl olmadı. Ama onu geride bıraktık ve kendimizi çok daha güçlü hissediyoruz. Artık geçmişi geride bırakmalı ve ilham veren geleceğe yelken açmalıyız. Uzman astrologlarımızın tahminleri sayesinde sizi bu yıl ne gibi değişimlerin beklediğine dair ipuçları edinebilirsiniz. Yeni yılınız kutlu olsun!

19 Ocak'a kadar Güneş, 8 Ocak'a kadar da Plüton ve Merkür Oğlak takımyıldızını aydınlatacak ve bizlere cesaret, güç ve sağduyu bahşedecekler. Ocağın ilk haftasında aşk hayatımıza tutku hakim olacak. Sonrasında ayın 9'undan 31'ine kadar yıldızlar duygusal yaşamımıza denge ve yeniliğin hakim olması adına var güçleriyle çalışacak! Jüpiter, Satürn ve Kova burcundaki Güneş bilincimizi artırmak  çin çaba sarf etmek konusunda olduğu gibi hayatımızda sosyal ve hümanist açılımlar yapmamız için de bize destek olacak.


>  2021 yılında hangi 4 burcun büyük değişimler yaşayacağını keşfedin <🌟 Gerçek aşkı ve mutluluğu mu arıyorsunuz? Geleceğinize dair sorularınız için falcılarımızla iletişime geçin 🌟
Ayın burcu: Oğlak ♑

Onurlu, sadık ve güvenilir bir burç olan Oğlak yaşamın türlü zevklerinin tadına bakmaktan büyük keyif alır. Oğlak burçlarının en güçlü karakter özellikleri sezgilerinde ve sosyal ortamlarda ortaya çıkan keskin zekalarında yatar. Oğlaklar hem yaşamlarında da ilişkilerinde de başarılı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak isterler. Çevrelerindeki insanlara değer verdiklerini göstermenin yollarını çok iyi bilirler. Buna karşın Oğlaklar tutucu, katı ve kimi zamanda pesimist davranabilirler. Başka bir deyişle değişim fikri onların kişiliğine pek uygun değildir. 


Ocak ayı burç yorumları

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2021 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

OCAK 2021 BURÇ YORUMLARI

Burcunuzu seçin
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.