Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ekim Ayı Burç Yorumları: Merkür Retrosu Geri Dönüyor!

Sonunda sonbahara tam anlamıyla giriş yaptık! Ritmin yavaşladığı, içimize döndüğümüz, battaniye ve sıcak çayın keyfini çıkardığımız soğuk günler bizi bekliyor. Ama buna karşılık yıldızlar bizimle aynı fikrde değil ve ekim ayı boyunca karşımıza sayısız sürpriz çıkaracak. Başta Merkür retrosu olmak üzere, zarar almadan bu ayı geçirmemiz zor görünüyor! Bu zorlu ayı nasıl geçireceğiz? Ekim ayında bizi neler bekliyor? Tüm cevaplar uzman astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarında.

İstediğiniz kadar hazırlıklı olun, sonbahar sizi birçok karmaşa ve değişimle karşılaşayacak. Tüm burçlar bu değişimlerin etkisinde kalacak ama bazı burçlar için Ekim ayı 6 Ekim Yeniayı'nın etkisi başta olmak üzere gerçek bir devrim niteliğinde olacak ve sizi harekete geçirmeye yönlendirecek hatta çok zor kararlar almamız bile gerekecek. Ayın 20'inde gerçekleşecek Dolunay ise bazı burçların yaratıcı yönünü harekete geçirecek. Bazılarının ise içtenlik duygusu güçlenerek yakınlarıyla kurdukları bağları daha da sağlamlaşacak. Ve elbette 27 Eylül'den 17 Ekim kadar devam edecek olan Merkür retrosu tüm burçların ilişkilerini ve iletişim becerilerini olumsuz yönde etkileyecek. Panik yapmaya gerek yok, eğer birazcık sabırlı davranmasını bilirseniz her şey kısa sürede yoluna girecektir.  Pas de panique, si vous savez faire preuve d'un peu de patience, tout rentrera vite dans l'ordre.

>>> Quels sont les effets de Mercure rétrograde sur votre signe astrologique ?


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin!Ayın Burcu: Terazi ♎

Venüs size yol gösteriyor. Güzelliğin, uyumun ve sevginin gök cismi size ilişkiler konusunda da belirgin bir yetenek bahşediyor. Sesinizden, jestlerinizden, görünüşüzden ve davranışlarınızdan doğal bir cazibe yayılıyor. Aşk hayatı söz konusu ise Terazi burcu mutlu olmak için kesinlikle bir partnere ihtiyaç duyar.

Ekim Ayı Burç Yorumları

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2021 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

EKİM 2021 BURÇ YORUMLARI

 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.