Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aralık Ayı Burç Yorumları: Tutkulu Bir Yıl Sonu Bizi Bekliyor!

Aralık ayına girdik ve bu yıl da her zaman olduğu gibi çabucak geldi ve geçti! Yeni yıl kutlamalarına gelene kadar yıldızların bize yapacağı başka sürprizler var. Girişimlerinde ilerleme ve durum değerlendirmesi yapma istekleri arasında kalan burçlar bu ayı nasıl geçirecek? Devamı Aralık ayı burç yorumlarında!

2021 yılının Aralık ayında yenilikler üzerine pek odaklanamayacağız ama yine de 2022 yılına yönelik değişme ve gelişme isteklerini yoğun bir şekilde hissedeceğiz. Bizi yeni girişimlere yapmaya yönlediren gezegenler ve aksine mevcut durumumuzu değerlendirmeye davet edenler arasında bazen kendimizi ne yapacağımızı şaşırmış halde bulacağız.


Satürn'le Kare yapan Uranüs'ün etkisiyle inatçı davranıp ve değişimleri karşı koyma eğilimimiz var. Belki de bu yıl geçmişteki değişimleri sağlamlaştırma ihtiyacı duyuyoruzdur? Yeni ufuklara yelken açma arzusu ve rutinimizin içinde rahatça kalabilme isteği arasında karar vermek çok zor! Bir de buna Kova burcunda konumlanan Jüpiter eklenince kendimizi daha hevesli ve enerjik hissedeceğiz. Bu durumun bekarların hoşuna gideceği kesin!

Öte yandan Aralık ayında Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay'da ayrıca Tam Güneş Tutulması da meydana gelecek. Ona Merkür ve Satürn de eklenince, işimiz ve finansal durumumuzla ilgili başarılı bir strateji geliştireceğiz. Temponuz kimi zaman aşırıya kaçabilir ve siz de biraz huzurun ve dinlenmenin hayalini kuruyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda sezgilerinize güvenin, insanlardan yardım istemekten çekinmeyin ve önceliklerinizi gözden geçirip esas meselelere odaklanın. 


Uzman falcılarımız geleceğe dair sorularınızı yanıtlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!Ayın Burcu: Yay ♐

Başarılı olmak için neler yapmanız gerektiği konusunda uzmansınız. Kapasitelerinizi doğru yönde kullanmasını biliyorsunuz. İyi niyetlisiniz ve karmaşık durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Buna rağmen pozitif bir insansınız, mutluluğun parmaklarınızın ucunda olduğuna inanıyor ve keşfetmeyi, bir şeylere öncülük etmeyi seviyorsunuz. Aşk hayatında Yay burçları oldukça şanslıdır ve karşısındakileri kolayca baştan çıkarabilir. İlişkilerinizde her şeyi hızlıca resmiyete dökmek istiyorsunuz. 

Kasım Ayı Burç Yorumlarımız

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2022 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

ARALIK 2021 BURÇ YORUMLARI

 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.