Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Temmuz Burç Yorumları: Güneş, Aşk ve Eğlence!

Yaz her zaman sürprizlerle ve maceralarla dolu geçen bir mevsim olmuştur ve bu temmuzun da bundan aşağı kalmayacağına emin olabilirsiniz. Plajda yaşanan aşklar mı, yalnız başına huzur dolu geçen günler mi yoksa ofisle dinlenme arasında geçen yoğun bir yaz mı sizi bekliyor? Hangi durumda olursanız olun endişelenmeniz gerek yok zira yıldızlar size unutulmaz bir temmuz ayı vadediyor. Hazırlıklı olun! Sizin için özenle hazırladığımız Temmuz 2020 aylık burç yorumlarını keşfedin!


5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay sayesinde önemli bir aydınlanma yaşayacaksınız ve finansal konularla ilgili pratik bir çözüm ortaya koyacaksınız. Ayın 12’sinden itibaren zihniniz çok daha canlı, fikirlerle dolup taşıyorsunuz ve ayrıca Yengeç borcunda düz konuma geçen Merkür sayesinde işinize daha fazla odaklanabiliyorsunuz. 20’sinde Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay evinize duyduğunuz bağlılığı artırıyor. Bu sebeple çocuk yapma fikri bile aklınızdan geçebilir! 27 Temmuz’da bir amaç uğruna çaba sarf ediyorsunuz ve Oğlak burcundaki Jüpiter ile Balık’taki Neptün Sekstili sayesinde insanları bir araya getirme yeteceğinizi konuşturuyorsunuz.


Ayın Burcu: Yengeç 


Kadınlığı ve doğurganlığı temsil eden Ay tarafından yönetiliyorsunuz. Hassas, romantik, sezgisel, duygusal ve ilham dolu bir insansınız. Herkesten nezaket beklediğiniz için genellikle insanların çok sert olduğunu düşünüyorsunuz ve bu durum sizi oldukça kırılgan bir hale sokuyor. Yengeçler genellikle çok anaç ve babacan tavırlara sahiptir, tabi bu özelliklerini başka alanlarda da ortaya koyabilirler. Duygusal anlamda karşınızdaki insanın varlığına ve size sevgi göstermesine ihtiyaç duyuyorsunuz.🌟 Gerçek aşk ve mutluluğu Mart ayında bulabilecek misiniz? Falcılarımız online cevaplıyor 🌟

Temmuz 2020 burç yorumlarınız

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuza tıklayın:

TEMMUZ 2020 BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.