Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Nisan Ayı Burç Yorumları: Durumunuzu Gözden Geçirin!

Harika bir Nisan ayı bizleri bekliyor! Birçok burç heyecan ve enerji doluyken, bazı burçlar derin sorgulamalar içine giriyor. Yıldızlar Nisan ayı için neler mi öngörüyor? Cevaplar aylık burç yorumlarınızda!


Bu Nisan ayı ne kadar da dopdolu geçecek! Birçok burcun enerjisi tavan yapıyor ve her biri hareke geçmek için oldukça hevesli. Ama arada dinlenmeyi de ihmal etmemekte fayda var! Dolayısıyla önemli kararlar almadan önce dinlenin ve üzerine iyice düşünün. Bu ay yıldızlar size ne sürprizler hazırlıyor? Cevaplar başarılı astrologlarımız tarafından hazırlanan Nisan ayı burç yorumlarında!

6 Nisan’da Terazi burcunda meydana gelecek Dolunay ilişkilerinizi net bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak ve bu sayede karar alırken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Ayın 23’ünde Boğa burcundaki Yeni Ay ise size yaşama enerjisi ve cesaret bahşedecek. Yine de Satürn’ün heveslerinizi dizginleyip daha soğukkanlı davranmanızı hatırlattığını unutmamak gerek!


Ayın Burcu: Koç ♈

Yönetici gezegeniniz Mars etkisinde oldukça dinamiksiniz. Olayların gelişine göre davranan, açık sözlü bir insansınız ve bu yönünüz kimi zaman insanları rahatsız edebiliyor. Sabırsız bir kişiliğe sahipsiniz ve hedeflerinize hiç zaman kaybetmeden ulaşmayı amaç ediniyorsunuz. Buna karşın, önünüze çıkan engeller karşısında kolayca pes etme huyunuz da var. Aşk hayatınızda ise bağımsızlığınıza düşkünsüz.
🌟 Gerçek aşk ve mutluluğu Mart ayında bulabilecek misiniz? Falcılarımız online cevaplıyor 🌟

Nisan 2020 burç yorumlarınız

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuza tıklayın:

NİSAN 2020 BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.