Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Eylül 2020 Burç Yorumları: Biraz Daha Sabır!

İşte yazın sonuna geldik. Eylül ayı kapıda! Mars’ın geri hareketinin etkisiyle günlük yaşamınızda rehavete kapılacağınız ve zorluklarla karşılaşacağınız bir tatil dönüşü sizi bekliyor. Ama cesur olun! Eylül ayında güzel haberler de alacaksınız. Eylül ayı burç yorumlarını hemen keşfetmek için okumaya devam edin.


Bu ay hiçbir burcun aşkla ilgili yüzü gülmeyecek. Özellikle de Balık burcunda Dolunay’ın gerçekleşeceği ve duygusal yaşamınızı etkisi altına alacağı 2 Eylül’de. Cömert davranmayan insanlara yönelik hak etmedikleri kadar çok çaba sarf ediyorsunuz. Ayın 9’unda biraz durup dinlenmek zorunda kalıyorsunuz. Mars, Retro konumunda ve günlük yaşamınızda durağanlık hakim oluyor. Yeterince dinamik ve istekli değilsiniz. Projelerinize güveniniz tam ama ilerleme kaydetmekte güçlük çekiyorsunuz. Ayın 13’ünde Jüpiter’in düz hareketi sayesinde başarı şansınız artıyor. 17 Eylül’de Başak burcundaki Yeni Ay’ın etkisiyle pratik ve maddi yaşamınızı yeniden düzenleme ihtiyacı hissediyorsunuz. Son olarak da ayın 29’unda düz konuma geçen Satürn’ün etkisiyle her şey somut bir görünüm kazanıyor.


Ayın burcu: Başak


Güvenilir bir insansınız ama zihninizi önemsiz şeylerle kirletip duruyorsunuz. Aşk hayatınızda kusursuzluğun peşinde koşuyorsunuz. Doğallıktan uzak tavırlarınız yüzünden tuzağa düşmeniz hayli olası. Duygularınızı mantık süzgecinden geçirmeye meyilli olduğunuz için kimi zaman kalbinizin sesini dinlemeyi unutuyorsunuz. Kendinize güveninizi kaybetmenize yol açacak fazla otoriter insanlardan uzak durmaya gayret edin.🌟 Gerçek aşk ve mutluluğu Mart ayında bulabilecek misiniz? Falcılarımız online cevaplıyor 🌟

Eylül 2020 burç yorumlarınız

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuza tıklayın:

EYLÜL 2020 BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.