Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ekim Ayı Burç Yorumları: Merkür Retrosu başlıyor, aman dikkat!

Sonbahara hızlı bir giriş yapıyoruz! Ekim ayıyla birlikte sevdiklerimize sımsıcak sarılma isteğimiz artsa da Merkür Retrosu planlarımızı altüst edebilir. Peki bu durumlarla nasıl başa çıkacağız? Aşk hayatımız ve profesyonel uğraşlarımız arasında sonbahar melankolisinden kurtulmayı başarabilecek miyiz? Tüm bunların cevabı Ekim ayı burç yorumlarımızda saklı!

2 Ekim Koç Dolunayı'nın da etkisiyle bu aya hızlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Dolunay sizi harekete geçmeye ve bazı konularda kararlar almaya yönlendiriyor! 12 Ekim'de insanların çektiği acılara karşı hassasiyetiniz artıyor ve Oğlak burcundaki Jüpiter ve Balık burcundaki Neptün'ün Sekstili yardımsever yönünüzü besliyor. Ayın 14'ünden itibaren işler karışıyor. Akrep burcunda Retro hareketine başlayan Merkür'ün etkisiyle her şey öngörmesi ve kontrol etmesi imkansız bir hal alıyor.  Paniklemeyin ve biraz sabırlı davranmaya çalışın. Her şeyin yoluna gireceğini fark edeceksiniz. 16 Ekim'de Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile yeniden mücadele etmeye hazırsınız. 31 Ekim'de ise Boğa burcundaki Dolunay'la Ekim ayını güzel bir şekilde noktalıyorsunuz.  Hazırlıklı olun, Ekim ayı sizi şaşırtmaya devam edecek! 


Uzman falcılarımız geleceğe dair sorularınızı yanıtlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!
Ayın Burcu: Terazi ♎

Her Terazi burcu gibi siz de her daim düzeni ve uyumu hedefliyorsunuz. İnsanlar sosyalleşme becerilerinizi ve nezaketinizi takdir etse de sizi şoka uğratan bir olay karşısında memnuniyetsizliğini ifade etmekten çekinmiyorsunuz! Baştan çıkarma becerileriniz parmak ısırtıyor ve adeta aşk uğruna yaşıyorsunuz.  Evlilik fikrine sıcak bakmaya başlıyorsunuz zira aşka çok önem veren bir insansınız. Duygusal anlamda mutlu olmak sizin için çok önemli.


Ekim Ayı Burç Yorumlarımız

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2021 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

EKİM 2020 BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Tesekkurlerrrr

Kova kadini yay erkeği neler bekliyor

Bizimle iletişime geçin.