Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aralık Ayı Burç Yorumları: Ufukta güzel bir yıl sonu mu var?

İşte dolu dolu geçen bu yılının son ayına geldik! Tüm burçlar, her anlamda zorluklarla geçen 2020 yılının son paragraflarını yazmaya hazırlanıyor. Değişim için gerekli motivasyona sahip olsak pes etmeden ilerlemeyi başarabilecek miyiz? Cevaplar uzman astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarında!

Aralık ayında Satürn birçok sorumluluğu ve engeli beraberinde getiriyor. Neyse ki ayın 17'sinden itibaren Kova burcundaki Jüpiter başka yollar düşünmemize, kendimizi dönüştürmemize ve değerlerimize uygun bir dünya kurmamıza imkan tanıyor. Yine de, fazla beklenti içerisine girmeyeye gayret edin. Gereğinden fazla umut beslersek kendimizi, anlam arayışımızı ve yeniden doğuşumuzu frenleyecek bir tür hareketsizlik hâli içinde bulabiliriz. 

>>> Harika bir 2021 geçirmek için burçlara özel tavsiyelerimiz 


Uzman falcılarımız geleceğe dair sorularınızı yanıtlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!
Ayın Burcu: Yay ♐

Aktif ve optimist bir insansınız. Harekete, kendinizi ifade etmeye ve mümkün olan her alanda sosyalleşmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Duygusal anlamda, evlilik olmaksızın bir birliktelik yaşamak fikri size neredeyse imkansız gibi geliyor. Buna karşın sadakatin güçlü yönlerinizden biri olduğu da söylenemez. Hayatın baştan çıkarıcı zevklerinden keyif alıyorsunuz. Ailenize karşı oldukça korumacısınız. İnsanlar, neşeli mizacınız ve yüzünüzden eksilmeyen gülümsemenize hayran kalıyor. 


Aralık ayı burç yorumları 

Bu ay sizi nelerin beklediğini öğrenmek için, burcunuza tıklayın. Önümüzdeki aylara dair daha fazlasını öğrenmek için 2021 yıllık burç yorumlarını keşfedin!

ARALIK 2020 BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.