Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Mayıs Ayı Burç Yorumlarınız: İnişli Çıkışlı Bir Aya Hazır Olun!

Kapılarını açan bahar, bazı burçlar için aşkın da kapılarını aralıyor. Mayıs ayı burç yorumlarınız bu ay neler yaşayacağınızla ilgili önemli ipuçları veriyor. Nefesinizi kesen, heyecan dolu bir aya hazır olun! Aşk ve gerilim bu ayın temalarını oluşturuyor.

4 Mayıs günü Boğa burcunda Yeni Ay meydana gelecek ve Neptünle yaptığı olumlu açı sayesinde sizi yeni projeler ve ideallerle besleyecek ve empati duygunuzu artıracak. Ayın 5’inde ise içinde bulunduğunuz aşırı hevesli ruh halinden çıkıp kara bir öfkeye kapılıyorsunuz… Hatalı tavırlardan yahut abartılı davranışlardan sakının. Mars ve Jüpiter Karşıtlığı süresince hiçbir risk almayın! 18 Mayıs’ta Akrep burcunda Merkür’e bağlanan Dolunay ruhunuzu canlandırıyor ve kavrayışınızı keskinleştiriyor. Bir gizemi açığa kavuşturuyorsunuz, sizden sır saklamak adeta imkansız! Daha fazlası için, 2019 Ay Takvimini ziyaret edin. 


🎂 Ayın burcu: Boğa 🎂

Gezegeniniz Venüs aşkı, barışı ve güzelliği temsil ediyor. Daima huzur ve güven duygusunu arzuluyorsunuz. Doğayla uyum içinde yaşamaktan ve hayatın basit zevklerinin nazikçe tadını çıkarmaktan keyif alıyorsunuz. Aşkta olduğu gibi dostlukta da sadakati öne çıkardığınız için kimi zaman kendinizi karşınızdaki kişiye fazlasıyla adıyorsunuz. Sağlığınızı korumak konusunda endişelisiniz ve bu sebeple somut bir güven ve huzur ortamına ihtiyaç duyuyorsunuz.

MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

Tüm burç yorumlarımız %100 ücretsizdir
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.