Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aralık Ayı Burç Yorumlarınız: Yılın En Muhteşem Zamanı!

Kesin olan bir şey var: Kış resmi olarak geldi! Kışın gelişi bazıları için sevdiklerine daha da bağlanmanın, bazıları içinse 2020'ye dolu dizgin girmenin habercisi. Geçtiğimiz 11 ay boyunca verdiğiniz emekler sizi işinizde başarıya ulaştıracak mı? Yoksa hak ettiğiniz ödülü almak için yeni yılı mı beklemeniz gerekiyor? Cevaplar aylık burç yorumlarınızda!


Ayın 3’ünde sosyal bağlamda kabul görme arzunuz ve yalnız kalma ihtiyacınız arasında gidip geliyorsunuz zira Jüpiter Oğlak burcuna giriş yapıyor. 11 Aralık’ta Venüs, Satürn ve Plüton birlikteliği etkisi altında ya birileri sizi bırakıp gidecek ya da haber bile vermeden terk eden taraf siz olacaksınız. 12’sinde İkizler burcunda gerçekleşen ve Neptün’e kötü bir açıyla bağlanan Dolunay bir hayal kırıklığına yol açabilir. Fırsatları değerlendirme beceriniz ve Jüpiter - Uranüs Trigonu sayesinde ayın 15’inde farkınızı ortaya koyuyorsunuz. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda Jüpiter’e bağlanarak gerçekleşecek Yeni Ay size finansal düzlemde güzel bir haber getirecek.🎂  Ayın Burcu : Yay 🎂

Gezegeniniz Jüpiter başarıyı ve iyimserliği temsil ediyor. Şanslısınız sevgili Yay burçları, zira bu ay sizin ayınız!  Jüpiter'in de yardımıyla hem işinizde hem de ilişkilerinizde çok önemli bir konuma sahip oluyorsunuz. Sizin için şölen tadında geçecek olan bu ayda çok çalışıp cömert davranırsanız nihai mutluluğa ulaşmamanız için hiçbir sebep yok!  

ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

Burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bizimle iletişime geçin.