Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ağustos Ayı Burç Yorumlarınız: Nefes Kesen Bir Aşk Yaşamaya Hazır Olun!

2019 yazı bazı burçlar için büyük sürprizler barındırmaya devam ediyor! Ağustos ayında bazı şanslı burçları tutku ve şehvet bekliyor... Siz de bu burçlardan biri misiniz? Aylık burç yorumlarınızı sizler için derledik.


Ayın birinde Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay size tüm cesaretinizi bahşediyor. Ayrıca Merkür Yengeç burcunda direkt hareketine geri dönüyor: Yolunda gitmeyen işler geçmişte kaldı! Finansal anlamda anlaşmalarınız daha çok güven veriyor. Ayın 14’ünde gerçekleşecek Güneş Venüs Kavuşumu sayesinde yoksa aşk kapınızı mı çalacak? 15 Ağustos’ta Kova burcundaki Dolunay da aşk hayatınızı güzelleştiriyor! Ayın 24’ünde tutkunun sizi ele geçirdiğini hissediyorsunuz: Venüs - Mars Kavuşumu sizi hareketlendiriyor. 30’unda Başak burcundaki Yeni Ay sayesinde tam formunuzdasınız!


🎂  Ayın Burcu : Aslan 🎂

Sevgili Aslan burçları, Ağustos sizin ayınız! Karakteriniz gereği ilgi odağı olmayı seviyor ve tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Bu durum diğerlerinin  sizi kıskanmasına sebep oluyor. Çekici, cömert, sıcakkanlı ve naziksiniz. Ancak yine insanlara patronluk taslamaktan geri durmuyorsunuz. Söz konusu ilişkiler olduğunda kontrolü elde tutmayı seviyor ve her daim hayranlık uyandırmak istiyorsunuz. Hırsınız en güçlü karakter özelliklerinizden yalnızca biri.

AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMLARI

Tüm burç yorumlarımız %100 ücretsizdir
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.