Yay Burcu Erkekleri: Nasıl Tanırız, Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

tarihinde

Öncelikle onları bir bakışta tanımanın yollarını söyleyelim. Ortamda saçları genel olarak dalgalı ve karışık bir görünümde olan ve sürekli gülümseyen biri varsa büyük bir ihtimalle o bir yay burcu erkeğidir

 

Okan Yalabık, Mehmet Ali Alabora, Gökhan Özen ve Tolgahan Sayışman; Türkiye’nin hatta Ortadoğu ve Balkanların en sevilen ünlülerinden bazıları. Hepsi ayrı yakışıklı, ayrı yetenekli, her biri ayrı projelerde yer alıyor ama ortak noktaları yay burcu olmaları!

 
Öncelikle onları bir bakışta tanımanın yollarını söyleyelim. Ortamda saçları genel olarak dalgalı ve karışık bir görünümde olan ve sürekli gülümseyen biri varsa büyük bir ihtimalle o bir yay burcu erkeğidir. Maceracı ve özgür yapıları nedeniyle fırsat buldukça kirli sakal bırakırlar. Bunların yanında spor kıyafetler içinde toplantılara gelen, meraklı sorularla etrafındaki her şeyi tanımaya çalışan birine denk gelirseniz artık emin olabilirsiniz ki o bir yay erkeği!  

 

 

 

En iyi astrolog ve falcılardan aşk, sağlık, para konularında kişiye özel danışmanlık alın
HEMEN ARA


Yay erkeği son derece iyimser ve çocuk ruhludur. Bu sebepten her zaman herkesle konuşacak bir konu bulur, sorularıyla, anlattıklarıyla zamanın su gibi akıp gitmesine vesile olur. Ufku açıktır, uyumlu ve iyi huyludur. Kimseyi üzmek istemez ama çabuk sıkılan bir yapısı vardır. Kendini bu sebepten maceradan maceraya koşarken bulur. Neşeli ve şakacıdır ve bu sebeple etrafında çok insan vardır. Karşı cinse her daim seksüel anlamda bakmaz, onu bir arkadaş, bir şeyler paylaşabileceği bir insan olarak görür. Bu sebepten herkese mavi boncuk dağıtıyormuş hissiyatı verir. Halbuki o meraklı ve maceraperest bir ruhla hareket etmektedir.

Yay erkeği duygusal ve dürüsttür. Hayatına girmeyi başaran kadın, zaten onu anlamış, onunla beraber bir maceraya atılmış olduğunun farkında bir kadındır. Bu sebepten hayatına bir kere giren kadınları kolay kolay silip atamaz.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Yay Burcu Kadını: Güçlü ve Özgür

Sertab Erener, Sezen Aksu, Azra Akın ve Zeynep Çamcı; bu isimler Türkiye’nin en ünlü yay kadınlarından bazıları. Onlar alanlarında önde gelen isimlerden ama yay burcu kadını olarak birçok ortak noktaları da var.

Cevap : YAY

Güleryüzlü ve başarılı insanlar olma isteklerinden dolayı sorumuzun doğru yanıtı Yay burcudur.

Yay Burcunu Etkilemenin Yolları

Yay burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onun ilgisini nasıl çekeceğinizi bilmiyor musunuz? Bilmeniz gereken tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Yay burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Yay Burcunun Aşk Uyumu

Yay burcu macerayı sever. Onun için evde oturup dışarıda akan hayatı seyretmek söz konusu bile değildir! Yay, tıpkı Koç ve Aslan gibi harekete ve bol bol seyahat etmeye ihtiyaç duyar. Yay burcunun hızına ve enerjisine herkes yetişemez! Burcunuz Yay burcu ile uyumlu mu? Yay burcunun en uyumlu olduğu burçları açıklıyoruz!