Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Akrep Burcu

Akrep burcu birini elde etmek hiç de kolay olmayacaktır. Onun gizemli ve tutkulu yapısını keşfetmeye hazır mısın?

Onu Nasıl Elde Edersiniz Serisi : Akrep Burcu

Akrepler manyetik ve gizemlidir, bu sebepten insanları kendilerine çekmeleri onlar için doğal bir durumdur. Zodyak kuşağının en tutkulu burcundan bahsediyoruz, onu elde etmek için tavsiyelerimize ihtiyacınız olacak.

Akrebin kişiliği

Burçlar arasında en mistik, en gizemli burçtur. Sır tutmayı iyi bilir ve sırların olmasını kişiliğinden bir parça olarak görür. Bu sebepten duygularını saklamayı iyi bilir. Hakkında her şeyi herkese anlatan kişilerden değildir. Yaşadığı sorunları ve yenilgileri kendisine saklamayı tercih eder. Onunla sohbet etmek ve akreplerin dünyasına girmek bazı kişiler için çok zor olabilir. Çok kıskançtır.

Telefondan Fal Baktırın

Akrepleri nasıl etkilemeli

Akreplerin işinizi kolaylaştırabilecek yönü şudur ki, kesin bir tutkuları veya hobileri vardır. Onunla aynı aktiviteleri yapmanız ona bir adım yaklaşmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda zorlukları seven, kendi sınırlarını zorlayan biridir akrep. Onun karşısında siz de ağlak ve en ufak bir sorunda işleri bırakan biri olarak görünmemeye özen gösterin. Akrepler cinsel hayata da çok önem verir. Parfümünüze ve kıyafetlerinizle alımlı olmaya dikkat etmelisiniz.

Aşkta Akrepler

Kanı kaynayan burçtur. Tutkuyla sever ve iç güdülerini soru sormadan takip eder. Tutkuyu beraber hissedeceği bir eş arar. Karşısındaki kişinin onu anlayabiliyor ve ayak uydurabiliyor olmasını bekler.

Falınızın ilk 10dakikası yalnızca 4tl

Akreplerin artı yönleri

Sır saklamayı iyi bilir. Kimsenin saklısını kimseye anlatmaz ve asla dedikodu yapmaz. İyi bir dinleyicidir. Bu nedenle aile ve arkadaş çevresinde çok sevilir.

Akreplerin eksi yönleri

Kuşkucu ve güven sorunu yaşayan bir karakteri vardır.  Sevdikleriyle olan ilişkisinde mesafeleri ve limitleri belirlemekte zorluk çeker.

Kahve Falınızı Maille Gönderin Falcımız Telefonda Anlatsın

Akreplerin astrolojik aşk uyumu

Yengeç ve Balıklarla uyumlu bir ikili yaratmaları mümkündür. Yengeçlerin sezgilerinin güçlü olmasını, balıkların da karşı tarafı etkileme motivasyonunu çekici bulurlar.

Akreplerin sevdiği şeyler

Kendilerine bir hedef belirleyip, o hedef için çalışmayı severler. Bu çok basit bir objektif de olabilir, komplike bir iş planı da. Aşkta karşı tarafın hayatının içine girmeye ve onun gizli yönlerini keşfetmeye bayılırlar. Yatak hayatı onun hobileri arasında da sayılabilir.

Katina Aşk Falı ile İlişkilerinize Işık Tutun

Akreplerin sevmediği şeyler

Hayata dair hafif ve boş konulardan bahseden kişilerden haz etmezler. Küstahlık ve aşırı serbestlik onlara göre değildir.  Disiplini severler ama soğuk insanlara karşı önyargılıdırlar. Tüm ışıkları üzerinde toplayan veya ilk tanıştığı kişiye tüm hayatını anlatan kişileri sevmezler.

Akrepte bizi çeken şey

Kaçan kovalanır misali, akrepler duygularını saklayıp, gizemli bir havaya büründükçe bizi kendilerine çekerler aslında. Yarım kalan şeyleri sevmemeleri, bir işe başlıyorsa bitirmek için başlıyor oluşu ve tutkuyla işe sarılışı, bize başlayacak aşkımızın bir ömür süreceği izlenimini verir.

Medyumlar, Astrologlar ve Falcılar Sizi Bekliyor

Akreplerin Favori Uğraşları

Sporla uğraşıyorsa stresini atmak içindir. Bu sebepten dövüş ya da extreme sporlara düşkünlüğü vardır. Polisiye romanları ya da odadan kaçış gibi aktiviteleri heyecanlı bulur. Blöf yapmayı da iyi bilir bu sebepten kart oyunlarında da başarılıdır.

 

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

El Falı Okuma Rehberi

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.