Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Boğa Burcunun Yanında Yapılmaması Gereken 4 Hata

Yakın çevrenizde Boğa burcu olan biri mi var? Yoksa siz mi Boğa burcusunuz? O zaman bu yazımıza bayılacaksınız! Uzman astrologlarımız bu burç karşısında nasıl davranmanız ve nelerden kaçınmanız gerektiğini açıklıyor. Aman dikkat! Boğa, sivri boynuzlarıyla oldukça karakter sahibi bir burçtur. Onun yanında bu dört hatayı sakın yapmayın!

Boğa burcu sadık ve kendine özgü bir kişiliğe sahiptir ama bazen çok inatçı davranabilir. Dolayısıyla onu kızdırmamak en iyisi olacaktır! 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!Bir Boğa burcunun yanında asla yapılmaması gereken 4 hata:

Boğa burcunu sakın sinirlendirmeyin! Yoksa sonrasında pişman olursunuz! 

1. Onu asla yarı yolda bırakmayın.

Boğa burcu arkadaşlarına ve ailesine oldukça sadık bir burçtur. Ama bunun karşılığında kendisine sevgi gösterilmesini bekler. Sadakatini büyük bir cömertlikle ifade eder ama kendisinin suistimal edilmesine katlanmaz. Kin tutmaya müsaittir! 

2. Ona büyük sürprizler yapmaktan kaçının.

Boğa burcu istikrarı, rahatlığı ve rutinden çok hoşlanan bir burçtur. Hayatında beklenmedik sürprizler olmasından ya da alışkanlıklarından vazgeçmek zorunda kalmaktan nefret eder. Kararlarında kendini güvence altına alma isteği etkilidir. Takıntılı tavırlar sergileyebilir. Sakın ona sürpriz parti organize etmeye kalkmayın!   

3. Asla cesaretini kırmayın.

Boğa burcu oldukça dirayetli ve kararlı bir burçtur. Bir projeye başladı mı onu yarı yolda bırakması söz konusu bile olamaz. Onun yoluna taş koymaya kalkışmayın çünkü ne kadar zamana ihtiyaç duyarsa duysun, Boğa burcu elbet hedeflerine ulaşacaktır.

4. Abartılı önerilerden kaçının

Boğa pratik bir zekâya sahiptir ve somut düşünür. Ona asla iyice düşünülmemiş önerilerle gelmeyin. Aşırı heyecanlardan ve meydan okumalardan ne pahasına olursa olsun kaçınacaktır! Boğa burcu ayrıca planlarının ona sağlayacağı faydayı da uzun uzun düşünür. Finansal konularda da aynı şekilde hareket eder. Ona fayda sağlamayacak hiçbir alışveriş yapmaz!  


>>  Boğa burcunun 2022 yıllık burç yorumları için tıklayın! 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.