24 Ekim Boğa Burcunda Dolunay ve Burçlara Olan Etkileri

tarihinde

<strong>24 Ekim'de Boğa burcunda</strong> meydana gelecek <strong>Dolunay</strong> farkındalıklara işaret ediyor. Her <strong>burç</strong> için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

 24 Ekim Boğa Dolunayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

24 Ekim Çarşamba günü Boğa burcunda meydana gelecek Dolunay önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

Dolunay burçlara etkileri şöyle olacak:

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎

En İyi Falcılara Fal Baktır


 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

İş ya da duygusal hayatınızdaki kişilerin sizin için ne ifade ettiğini sorgulamaya başlıyorsunuz. Özellikle maddi anlamda geçmişte kapanmamış hesaplar karşınıza çıkabilir, istemediğiniz halde başkalarına muhtaç hissedebilirsiniz. Bu Dolunay, aldığınız kararlar üzerine tekrar düşünmek için bir fırsat. Riskli hamlelerden kaçınıp, duygusal ilişkilerinizde ve profesyonel yaşamanızda size kim eşlik ediyor gözden geçirin.

 

 

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Bu Dolunay, Boğa burçları için Aralık ayına kadar sürecek bir sınama dönemine işaret ediyor. Kişiliğinize ve davranışlarınıza bir de başkalarının perspektifinden bakmak faydalı olacaktır. Venüs’ün geri hareketiyle örtüşen Dolunay ilişkinizde anlaşmazlıklara yol açabilir. Bu belki de ilişkinizin geleceğini belirlemek için bir fırsat. Biraz geri çekilip aranızdaki bağların ne kadar kuvvetli olduğunu anlamaya çalışın. Aralık ayında durumlar daha da netleşecektir.

 

 

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişiliğinizi, sahip olduğunuz değerleri ve sizi ayakta tutan manevi gücünüzü gözden geçiriyorsunuz. Bu dönemde oldukça içe dönüksünüz. Başkaları için koşturup duran size karşınızdakiler nasıl yaklaşıyor? Dolunay bu durumu ölçüp biçmek için ideal bir zaman! Sağlığınızı ihmal etmeyin ve zihninizi olumlu düşüncelerle donatın. Yaşadığınız problemlerden kurtulup yeni projelere odaklanmaya çaba sarfedin.

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu dönemde çevrenizdeki insanların ne düşündüğüne fazla önem veriyor, kararlarınızı onlara göre alıyorsunuz. İnsanlar sizin için bir güven zeminine karşılık geliyor adeta. Venüs’ün geri hareketiyle bu konumunuzu sorgulayıp kendi isteklerinize doğru yönelmeye başlıyorsunuz. Size iyi geldiğin düşündüğünüz şeyler aslında size zarar veriyor olabilir. Kendinize dönük bu sorgulama, durumları netleştirmenizi ve ilişkilerinizi sağlam bir zemine oturtmanıza imkan sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

İç dünyanız ve çevrenizle kurduğunuz sosyal ilişkiler arasında çelişkili durumlar söz konusu. Dışarıya yönelik pozitif enerjinizin kendi içinizde karşılığı yok gibi gözüküyor. İş hayatınızdan memnun değilsiniz, ya da ailenizle problemler mi yaşıyorsunuz? Bu durumlarla yüzleşmenin vakti gelmiş demektir! Yarım kalmış meselelerinizi ihmal etmeyin. Aralık ayına kadar sizi uğraştıracak bu dertler en nihayetinde çözülecekler. Umudunuzu kaybetmeyin!

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Sıkıntılı bir uyum süreci yaşıyor olabilirsiniz. Mekan değiştirmenin yaratacağı belirsizlikler sizi tedirgin ediyor. Aralık ayının ortasına kadar sabredin, verdiğiniz kararlarla ilgili pişmanlık duymadan önce kendinize biraz şans tanıyın! Sizi şimdi rahatsız eden bir durum ilerde bambaşka bir şekilde sonuçlanabilir. İnatçı davranmaktan kaçının ve etrafınızdakilere kulak verin. Ancak her şeyin sizde bittiğini de unutmayın.

 

 

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Boğa burcundaki Dolunay, yöneticiniz Venüs’ün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle örtüşünce maddi ve manevi kararlarınız hakkında yeniden düşünmeye başlıyorsunuz. Böylelikle yolunda gitmeyen isteklerinize rağmen sabretmeyi başaracaksınız. Yaşadığınız tersliklerin size bağlı olmadığını ve hayatın doğal akışı içinde gerçekleştiğini görüyorsunuz. Eğer etrafınızda dönüp duran ve size rahatsızlık veren birileri varsa onları def etmenin tam zamanı!

 

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

İlişkiniz üzerine kafa yorduğunuz, partnerinizle kurduğunuz bağlara özen gösterdiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Yalnızca kendi tutkularınız değil onun sizden beklentileri de önemli! Venüs’ün burcunuzdaki geri hareketiyle kendi içinize doğru yöneliyorsunuz ve bu size duygusal bağlarınızı sınama imkanı tanıyor. Aşk ve tutkunun problemlerin çözümü için her zaman yeterli olmadığını fark ediyorsunuz.

 

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay

Bu aralar her ne kadar keyfiniz yerinde, çevrenize neşe saçıyor olsanız da Dolunay tutkularınız için bir sorgulama dönemine işaret ediyor. İçinize attığınız ve görmezden geldiğiniz kırgınlıklar su yüzüne çıkıyor olabilir. Mutsuz olduğunuz halde kahkaha atmanın kimseye bir faydası yok! Hissettiklerinizi etrafınızdakilerle paylaşın ve arzularınızı serbest bırakın. Gücünüzün arttığını ve dünyayla daha sağlıklı ilişkiler kurduğunuzu fark edeceksiniz.

 

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Aile yaşamınızdaki oldukça keyifli ve mutlu bir atmosfer sizi bekliyor. Bunu kararlı duruşunuz ve hayatın keyfine varmak için duyduğunuz özleme borçlusunuz. Bu ortamı tatlandıracak dostlukların peşine düşün. Yine de tüm bu sosyal çevreye rağmen iç dünyanız kafanızı kurcalıyor. Bu durumun üzerine fazla düşmeyin, Aralık ayına kadar ani kararlar vermemekte fayda var. Tutkularınızı çevrenizle paylaşarak iç dengenizi sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Özellikle iş yerinizde rahat bir konum arzusuyla yanıp tutuşuyorsunuz. Etrafınızdakilerin ilgilerini size yöneltmelerini böylelikle kendinizi değerli hissetmeyi istiyorsunuz. Ancak her zaman işler bizim istediğimiz gibi sonuçlanmaz! Birazcık sakin olun ve olayların merkezinden uzaklaşmaya çalışın. Maddi-manevi ilişkilerinizi gözden geçirin ve çevrenize kulak verin. İsteklerinizi diretmenin anlamı yok, sorumluluklarınızın bilincinde olursanız durumların düzeldiğini siz de fark edeceksiniz!

 

 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

İş hayatınızla ilgili oldukça tatmin edici bir konuma sahipsiniz. Bu noktada, yalnızca kendinize değil etrafınızdaki profesyonel ilişkileri de gözden geçirmekte fayda var. Çevrenizdekilerin sizden beklentilerini göz ardı etmeyip planlarınıza farklı bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz bir durumun daha önce görmediğiniz olumsuz bir yönünü fark edebilirsiniz böylece. Ani değişikliklere karşı tedbirli olup sorumluluklarınızı dikkate alarak karar vermeye çalışın.

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.