Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

24 Ekim Boğa Burcunda Dolunay ve Burçlara Olan Etkileri

24 Ekim'de Boğa burcunda meydana gelecek Dolunay farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

 24 Ekim Boğa Dolunayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

24 Ekim Çarşamba günü Boğa burcunda meydana gelecek Dolunay önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

Dolunay burçlara etkileri şöyle olacak:

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎

En İyi Falcılara Fal Baktır


 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

İş ya da duygusalhayatınızdaki kişilerin sizin için ne ifade ettiğini sorgulamaya başlıyorsunuz. Özellikle maddi anlamda geçmişte kapanmamış hesaplar karşınıza çıkabilir, istemediğiniz halde başkalarına muhtaç hissedebilirsiniz. Bu Dolunay, aldığınız kararlar üzerine tekrar düşünmek için bir fırsat. Riskli hamlelerden kaçınıp, duygusal ilişkilerinizde ve profesyonel yaşamanızda size kim eşlik ediyor gözden geçirin.

 

 

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Bu Dolunay, Boğa burçları için Aralık ayına kadar sürecek bir sınama dönemine işaret ediyor. Kişiliğinize ve davranışlarınıza bir de başkalarının perspektifinden bakmak faydalı olacaktır. Venüs’ün geri hareketiyle örtüşen Dolunay ilişkinizde anlaşmazlıklara yol açabilir. Bu belki de ilişkinizin geleceğini belirlemek için bir fırsat. Biraz geri çekilip aranızdaki bağların ne kadar kuvvetli olduğunu anlamaya çalışın. Aralık ayında durumlar daha da netleşecektir.

 

 

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişiliğinizi, sahip olduğunuz değerleri ve sizi ayakta tutan manevi gücünüzü gözden geçiriyorsunuz. Bu dönemde oldukça içe dönüksünüz. Başkaları için koşturup duran size karşınızdakiler nasıl yaklaşıyor? Dolunay bu durumu ölçüp biçmek için ideal bir zaman! Sağlığınızı ihmal etmeyin ve zihninizi olumlu düşüncelerle donatın. Yaşadığınız problemlerden kurtulup yeni projelere odaklanmaya çaba sarfedin.

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu dönemde çevrenizdeki insanların ne düşündüğüne fazla önem veriyor, kararlarınızı onlara göre alıyorsunuz. İnsanlar sizin için bir güven zeminine karşılık geliyor adeta. Venüs’ün geri hareketiyle bu konumunuzu sorgulayıp kendi isteklerinize doğru yönelmeye başlıyorsunuz. Size iyi geldiğin düşündüğünüz şeyler aslında size zarar veriyor olabilir. Kendinize dönük bu sorgulama, durumları netleştirmenizi ve ilişkilerinizi sağlam bir zemine oturtmanıza imkan sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

İç dünyanız ve çevrenizle kurduğunuz sosyal ilişkiler arasında çelişkili durumlar söz konusu. Dışarıya yönelik pozitif enerjinizin kendi içinizde karşılığı yok gibi gözüküyor. İş hayatınızdan memnun değilsiniz, ya da ailenizle problemler mi yaşıyorsunuz? Bu durumlarla yüzleşmenin vakti gelmiş demektir! Yarım kalmış meselelerinizi ihmal etmeyin. Aralık ayına kadar sizi uğraştıracak bu dertler en nihayetinde çözülecekler. Umudunuzu kaybetmeyin!

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Sıkıntılı bir uyum süreci yaşıyor olabilirsiniz. Mekan değiştirmenin yaratacağı belirsizlikler sizi tedirgin ediyor. Aralık ayının ortasına kadar sabredin, verdiğiniz kararlarla ilgili pişmanlık duymadan önce kendinize biraz şans tanıyın! Sizi şimdi rahatsız eden bir durum ilerde bambaşka bir şekilde sonuçlanabilir. İnatçı davranmaktan kaçının ve etrafınızdakilere kulak verin. Ancak her şeyin sizde bittiğini de unutmayın.

 

 

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Boğa burcundaki Dolunay, yöneticiniz Venüs’ün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle örtüşünce maddi ve manevi kararlarınız hakkında yeniden düşünmeye başlıyorsunuz. Böylelikle yolunda gitmeyen isteklerinize rağmen sabretmeyi başaracaksınız. Yaşadığınız tersliklerin size bağlı olmadığını ve hayatın doğal akışı içinde gerçekleştiğini görüyorsunuz. Eğer etrafınızda dönüp duran ve size rahatsızlık veren birileri varsa onları def etmenin tam zamanı!

 

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

İlişkinizüzerine kafa yorduğunuz, partnerinizle kurduğunuz bağlara özen gösterdiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Yalnızca kendi tutkularınız değil onun sizden beklentileri de önemli! Venüs’ün burcunuzdaki geri hareketiyle kendi içinize doğru yöneliyorsunuz ve bu size duygusal bağlarınızı sınama imkanı tanıyor. Aşk ve tutkunun problemlerin çözümü için her zaman yeterli olmadığını fark ediyorsunuz.

 

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay

Bu aralar her ne kadar keyfiniz yerinde, çevrenize neşe saçıyor olsanız da Dolunay tutkularınız için bir sorgulama dönemine işaret ediyor. İçinize attığınız ve görmezden geldiğiniz kırgınlıklar su yüzüne çıkıyor olabilir. Mutsuz olduğunuz halde kahkaha atmanın kimseye bir faydası yok! Hissettiklerinizi etrafınızdakilerle paylaşın ve arzularınızı serbest bırakın. Gücünüzün arttığını ve dünyayla daha sağlıklı ilişkiler kurduğunuzu fark edeceksiniz.

 

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Aile yaşamınızdaki oldukça keyifli ve mutlu bir atmosfer sizi bekliyor. Bunu kararlı duruşunuz ve hayatın keyfine varmak için duyduğunuz özleme borçlusunuz. Bu ortamı tatlandıracak dostlukların peşine düşün. Yine de tüm bu sosyal çevreye rağmen iç dünyanız kafanızı kurcalıyor. Bu durumun üzerine fazla düşmeyin, Aralık ayına kadar ani kararlar vermemekte fayda var. Tutkularınızı çevrenizle paylaşarak iç dengenizi sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Özellikle iş yerinizde rahat bir konum arzusuyla yanıp tutuşuyorsunuz. Etrafınızdakilerin ilgilerini size yöneltmelerini böylelikle kendinizi değerli hissetmeyi istiyorsunuz. Ancak her zaman işler bizim istediğimiz gibi sonuçlanmaz! Birazcık sakin olun ve olayların merkezinden uzaklaşmaya çalışın. Maddi-manevi ilişkilerinizi gözden geçirin ve çevrenize kulak verin. İsteklerinizi diretmenin anlamı yok, sorumluluklarınızın bilincinde olursanız durumların düzeldiğini siz de fark edeceksiniz!

 

 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

İş hayatınızla ilgili oldukça tatmin edici bir konuma sahipsiniz. Bu noktada, yalnızca kendinize değil etrafınızdaki profesyonel ilişkileri de gözden geçirmekte fayda var. Çevrenizdekilerin sizden beklentilerini göz ardı etmeyip planlarınıza farklı bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz bir durumun daha önce görmediğiniz olumsuz bir yönünü fark edebilirsiniz böylece. Ani değişikliklere karşı tedbirli olup sorumluluklarınızıdikkatealarak karar vermeye çalışın.

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.