Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

26 Mayıs Yay Dolunayı: Yılın En Büyük Süper Ayı

Dikkat dikkat! Bu ay Dolunay Yay burcunda gerçekleşecek. Bu esnada hem Tam Ay Tutulması hem de yılın en büyük Süper Ayı meydana gelecek! Başka bir deyişle 26 Mayıs Dolunayı karşısında çok daha hassas olacağız. Alınganlıklar, abartılı tepkiler, huzursuzluklar derken hepimiz bu durumdan etkileneceğiz. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.
      Özet:


Yay Burcunda Dolunay: Çalışkan ve maceracı


Dolunay 26 Mayıs Çarşamba günü Yay burcunda 05 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 12:15'te gerçekleşecek. 


Bu Dolunay yeni şeyler öğrenmek, bilgilerimizi geliştirmek için elverişli bir döneme karşılık gelecek. Bizi mücadele etmeye, meydan okumaya ve zihnimizi geliştirmek için gerekli iletişimi kurmaya yönlendirecek.  


Yay burcunda gerçekleşen Dolunay dinamik, enerjik bir Dolunay'dır. Bizi maceralara atılmaya, yeni şeyler keşfetmeye ve meydan okumaya yönlendirecek. Başka bir deyişle başarılar peşinde koşacağız! Bu Dolunay bizi kendimizi aşmaya, dış dünyaya açılmaya davet edecek. Onun etkisi altında kendimizi ifade etme ihtiyacı hissedeceğiz ve bu açıdan sosyal yönümüzü besleyecekBu sürecin dışa dönük burçlar için daha olumlu etkileri olacakken utangaç ve içe dönük burçlar kendilerini biraz daha rahatsız ve huzursuz hissedebilir. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!26 Mayıs Dolunayı: Kendimizi Serbest Bırakma İhtiyacı

26 Mayıs'ta meydana gelen Dolunay, Balık burcunda konumlanan Jüpiter'le Kare yapacak. Kendimizi rahatlatma ve yaşamın tadını çıkarma ihtiyacını yoğun bir şekilde hissedeceğiz. İçimiz yoğun bir heves, geleceğe yönelik bir umut ve olumlu düşüncelerle dolacak. Bu değişimler bize çok iyi gelecek ve anı yaşamaya davet edecek! Ama paradoksal olarak aynı zamanda Kara Ay'la Kavuşum Yapan Güneş bize sağduyulu davranmamız ve içinde bulunduğumuz durumumu unutmamamız gerektiğini hatırlatacak. Henüz krizleri atlattığımız söylenemez ve kişisel yahut daha genel meseleler hâlâ temkinli davranmamızı zorunlu kılacak.


Son olarak bu süreçte toleranslı davranmayı ve zihnimizi berrak tutmayı ihmal etmemeliyiz. Güneş bu süreçte Kuzey Düğümü'ndeki İkizler burcuyla da Kavuşum yapacak ve esnek davranışlar sergilemeyi başarırsak, karşılaştığımız durumlara uyum sağlamamızı garantileyecek. Kova burcundaki Satürn - Boğa burcundaki Uranüs Karesi'nin hâlâ gökyüzünde olması sebebiyle özgürlük, değişim ve dönüşüm ihtiyaçlarımızı dış engellerle ya da korkularımızla engellense de kendimizi zorlamayıp mevcut durumlara uyum sağlamaya çalışmamız şart.  


Unutmayın:  

café à deuxMerkür ve Venüs İkizler burcunda Kavuşum yapıyor ve her ikisi de Balık burcundaki Neptün'le Kare yapacak. Bu konumlanma yaşamın tadını çıkarma, çok uzağa olmayacak şekilde seyahat etme, gezme, arkadaşlarımızla vakit geçirme ihtiyacımızı kamçılayacak. Önemli olan bunları abartmamak zira Neptün sınırlarımızı zorlayabilir: Bazı abartılı davranışlar sergileyip kurallara karşı gelme riskiyle karşı karşıyayız.


Mayıs Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 26 Mayıs'taki Yay Dolunayı'ndan Yay, İkizler, Başak, Balık burçları olumsuz bir şekilde, Koç, Aslan, Terazi ve Kova burçları ise olumlu bir şekilde etkilenecek.  


Not: Yükselen burcunuz da Dolunay'ın etkisi altında kalır.  


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Yeni ufuklar?

Bir seyahat planı yapmanız mümkün. İnternet ya da telefon üzerinden yurtdışıyla yaptığınız görüşmelerin üzerinizde pozitif etkileri olacak. 

Boğa

Ne kadar da cömertsiniz!

İnsanları (ve kendinizi) mutlu etme ihtiyacını yoğun bir şekilde hissediyorsunuz. Hem kendinizi hem de çevrenizdekileri şımartmak için kesenin ağzını açıyorsunuz!

İkizler

Sosyal hayatınızın iplerini elinize alıyorsunuz.

Yeni insanlarla tanışmaya ve dışarı çıkmaya yönelik doymak bilmez bir açlık hissediyorsunuz. Hiç olmadığı kadar yeni insanlarla tanışmak istiyorsunuz. Yeni dostlarınızla çılgınlıklar yapmaya bile hazırsınız.

Yengeç

Biraz ara verin

Gündelik yaşamınızdaki temponuza biraz ara vermeye ve sorumluluklarınızdan farklı şeyler düşünmeye ihtiyacınız var. Bu süreçte biraz kapris yapma ihtimaliniz de yüksek. 

Aslan

Özgürlük rüzgârı

Sizin için zevkleriniz her şeyden önce geliyor ama bunu tam anlamıyla hissetmek için insanlarla paylaşmanız da şart. 26 Mayıs ve hafta sonu arasında arkadaşlarınızı ve ailenizi davet ediyorsunuz. 

Başak

Her şeyden önce organizasyon

İşiniz ve aile içindeki sorumluluklarınız arasında ne yapacağınızı bilemez bir hâldesiniz. Daha çok seyahat etmeniz gerekebilir. Yolunuzu kaybetmemek için önceliklerinize göre hareket edin! 

Terazi

Konfor alanınızdan çıkın

İnsanlarla iletişim kurmaya, hareket etmeye ve yaşama temas etmeye ihtiyacınız var.  Arkadaşlarınızla görüşmekten, seyahat etmekten ve biraz mekân değişikliği yapmaktan çekinmeyin. 

Akrep

Geleceğe yönelik yatırımlar

Geleceğe dönük para meseleleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Gelecekte planladığınız bir tatil ya da projeniz için bütçenizi şimdiden hazırlamak için ideal bir dönemdesiniz.

Yay

Kalbinizi dinleyin

Duygusal bağlarınızı gözden geçirmeniz şart. Eğer aşk hayatınız, arkadaşlarınız ve aileniz arasında kalmış hissediyorsanız kimseyi üzmemek adına yaşamınızı tekrar düzenlemeniz şart! 

Oğlak

Her şey yoluna girecek

Değişim ve yeni projeler gerçekleştirme isteklerinizin karşılıksız kalması canınızı sıkıyor. Bazı şeyler için henüz çok erken. Biraz daha sabretmeniz gerek. 

Kova

Her şeyden önce dostlar!

Dostlarınız size göre her şeyin en iyisini hak ediyor! Hem gündüzleri hem de geceleri biraz kaçamak yapmak, telefonlaşmak, insanları davet etmek ve dışarı çıkmak için değerlendiriyorsunuz. 

Balık

Her konuda isteklisiniz

Jüpiter isteklerinizi kamçılıyor. Kafanızda binbir türlü proje var. Hem özel hem de profesyonel yaşamınızda bir dolu şey yapmak istiyorsunuz. Bunun için planlar yapın yoksa kafanız karışacak!

Bizimle iletişime geçin.