Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Bir Başak Burcuna Bu Yanlışları Sakın Yapmayın!

Başak burcu bir tanıdığınız var ve onu daha iyi tanımak ya da anlaması pek de kolay olmayan kişiliği karşısında nasıl davranmanız gerektiğini merak mı ediyorsunuz? Size yardım etmek için buradayız! Başak endişeli ve içe dönük bir burçtur. Onu rahatlatmak istiyorsanız ne yapın edin bu dört hatadan kaçının.

Toprak grubuna mensup Başak aşırı derecede nazik olsa da kin tutmasını bilen bir burçtur. Bu yüzden çok dikkatli olun ve onunla aranızın uzun süre kötü olmaması için çaba sarf edin. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? En iyi astrologlarımızla iletişime geçin.Bir Başak burcuna sakın bu 4 yanlışı yapmayın!

İşte Başak burcunu kaçınılmaz bir şekilde sinirlendirecek 4 davranış.

1. Ona düzen hastası olduğunu söylemek

Aşırı düzenli bir burç olan Başak kirli ve düzensiz bir ortamda uzun süre kalmaya tahammül edemez. Onun titizlik hastalığıyla dalga geçerseniz, hapı yuttunuz demektir. Çünkü bu durum elinde değildir. İçinde bulunduğu ortam kusursuz bir şekilde düzenli değilse asla kendini rahat hissedemez.

2. Beklentilerinin çok yüksek olduğunu vurgulamak

Eğer yaptıklarınızın bir Başak için asla yeterli olmadığını düşünüyorsanız ona beklentilerinin çok yüksek olduğunu sakın söylemeyin. Sizden çok şey talep etse de kendisine karşı daha acımasız olabileceğini unutmayın. Bu eksikliğini yüzüne vurmak aranızın bozulmasına sebep olabilir. 

3. Onu yeni arkadaşlarınızla tanıştırmak

Arkadaşlıkta da aşk ilişkilerinde de Başak burcu çok sahiplenicidir. Sevdiği insanların başkalarına ilgi göstermesine tahammül edemez. Eğer bunu yaparsanız, sizden yavaş yavaş uzaklaşacaktır. 

4. Aşkla ilgili seçimlerini eleştirmek

Dikkatli olun, Başak gelecekten çok korkar, bu yüzden de uzun süre bekar kalması hiç de şaşırtıcı değildir. Ayrıca aşırı hesapçı ve soğuk kişiliği en çok hoşlandığı insanların ondan uzaklaşmasına sebep olabilir. Bu yüzden maceralarının sonunda yalnız ve gözyaşlarına boğulmuş bir halde bulur kendini. Böyle bir durumda kimsenin onu eleştirmesine ihtiyacı yoktur...

👉 Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Başak burcu için burç yorumları

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Başak Burcunu Etkilemenin Yolları  Onu etkilemek aslında çok kolay!

Başak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Başak Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Başak burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin.