9 Ekim Terazi Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Olan Etkileri

tarihinde

9 Ekim'de meydana gelecek <strong>Yeniay</strong> önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

 

9 Ekim Terazi Yeniayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

9 Ekim Salı günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeniay önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

Yeniayın burçlara etkileri şöyle olacak:

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎

En İyi Falcılara Fal Baktır


 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

Bu dönemde kariyerinizde radikal kararlar almak olumsuz sonuçlar doğurabilir. İşinizde ve ilişkinizde mevcut durumu iyice ölçüp tartmalısınız. İş hayatında durağanlıklar yaşıyorsanuz moral bozmaya gerek yok. Bu, sizin sahip olduğunuz konumun değerini kavramanızı sağlayacak. Kapasitelerinizi ve gücünüzü gözden geçirin ve kendi sınırlarınızı tanımaya çalışın. Böylelikle Venüs Retrosu’nun negatif etkilerinden korunabilirsiniz!

 

 

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Terazi Yeniayı, işinizle ilgili hissettiklerinizi gözden geçirmenizi öğütlüyor. Venüs’ün geri hareketi sosyal hayatınızda ve iş ilişkilerinizde gelişmeleri yavaşlatsa da, tehlikelere karşı önlem alıp ihtiyatlı davranmanıza imkan veriyor. Mutlu musunuz, ilişkiniz sizi tatmin ediyor mu sorularına kafa yormak için doğru zaman olabilir. Bu sayede gelecekle ilgili doğru adımlar atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Bu dönem sizi, ilişkinizde değişime yelken açmak yerine mevcut durumu gözden geçirip geçmişteki ilişkilerinizle kıyaslamaya yönlendiriyor. Aşkın sizin için ne ifade ettiğini sorgulamaya başlıyorsunuz. Venüs’ün hareketi sizi içinize döndürüyor. İş hayatına ve finansal durumunuza yeni bir bakış açışından bakmak faydalı olabilir. Umutsuzluğa kapılmayın! Yaşadığınız iç sıkıntısı, Kasım ayının ikinci yarısında ortadan kayboluyor, rahat bir nefes alıyorsunuz.

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu Yeniay’da, geçmişte yarım kalmış meselelerle tekrar karşılaşabilirsiniz ve onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Geri hareketle birlikte meydana gelen Yeniay, aile ya da iş yaşamınızdaki planladığınız değişimlerin önünü kesebilir. Ama canınız sıkılmasın. Böylece ev taşımayı ya da çocuk yapmayı düşünüyorsanız, bu kararın daha önce fark etmediğiniz bir yönünü keşfediyorsunuz. Sabırlı olun, bir süre sonra işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Canınız sıkkın, işler istediğiniz gibi gitmiyor. Ama bardağın dolu tarafından bakmakta fayda var. Venüs Retrosu sayesinde aldığınız kararlarda gözden kaçırdığınız noktaları fark ediyorsunuz. Aile ilişkilerinize daha çok kafa yoruyorsunuz. Bu dönem, yanlış anlaşılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşler arapsaçına mı döndü? Birazcık geri çekilin ve durumu değerlendirmeye çalışın. Çünkü beklenmedik bir gelişme bütün problemleri çözüme ulaştıracak. Ne de olsa her şey olacağına varır!

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Terazi Yeniayı, girişimlerinizi ve kararlarınızı gözden geçirmenizi sağlıyor. Yeni bakış açıları keşfetmek size iyi geliyor. Kısa bir yerinde sayma dönemi keyfinizi kaçırmasın. Venüs’ün gerilemesi sizi tehlikelerden koruyor ve ekonomik sıkıntılarınıza çözüm yolları buluyorsunuz. Bu dönemde har vurup harman savurmamaya çalışın, adım atmadan önce iyice düşünün!

 

 

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Aile hayatınızda da, işyerinizde de bir tür duraklama döneminden geçiyorsunuz. Bu bekleyiş oldukça olumlu sonuçlanıyor çünkü gelecekteki potansiyel pişmanlıklardan kurtuluyorsunuz. Bunu bir mola gibi düşünün. Hayallerinizi ve dertlerinize bakıp her şeyi artısına ve eksisine göre değerlendirmeniz mümkün. Acele etmeyin, şimdi değişimin zamanı değil. Koşulların uygun olmadığını kabul etmelisiniz. Kasım ayında Venüs’ün hareketindeki değişime kadar sabredin!

 

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Bireysel problemlerinizi ilişkinizdeki sıkıntıları tekrar düşünmenin tam zamanı. Gizli bir ilişkiniz mi var? Değer yargılarınız sallantıda gibi gözüküyor. Bu beraberlik sizi mutlu mu ediyor, yoksa üzüyor mu karar vermelisiniz. Duygusal istikrarsızlığın yoğun olduğu bir dönem geçiriyorsunuz. Geçmişe dönüp bakmanız faydalı olabilir. Netleşmemiş durumlarla ilgili analizleriniz ilerde yerinde kararlar vermenizi sağlayacak.

 

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay

Terazi Yeniayı, iş hayatınızda, sosyal ve duygusal ilişkilerinizde bir sınama dönemini ifade ediyor. Karar süreçlerindeki başlangıç noktanızı ve attığınız adımların üzerinden tekrar geçin. Arkadaşlık ilişkilerinizde kırılmalara, sekteye uğramış girişimlerinize geçmişin perspektifinden bakmak faydalı olabilir. İş değiştirmek ve tekliflere balıklama dalmaktan kaçınmalısınız. Önce elinizin altındaki meseleleri açıklığa kavuşturup ileride alacağınız kararlar üzerine düşünmeyi tercih edin. Ekonomik anlamda aklınızı kullanmakta fayda var, biraz analitik düşünün!

 

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Bu dönem, kariyerinizde yolunda gitmeyen noktaları derinlemesine ele almayı öğütlüyor. Gelecekteki girişimleriniz için bir hazırlık döneminden geçiyor, doğru kararlar almak için kılıçları kuşanıyorsunuz. Belki çevrenize yönelik biraz asabisiniz, kendinize yönelmekten daha çok keyif alıyorsunuz. Yine de ılımlı olmaya çaba sarf edin ve özellikle profesyonel ilişkilerinizde insanlara ayak uydurmaya çalışın. Karşınıza olumlu bir teklif çıksa da, sonuçlarını öngörmeye çalışın. Kasım ayında her şey yoluna girecek ve planlarınız tıkır tıkır işlemeye başlayacak.

 

 

 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Terazi burcundaki Yeniay, Kovalar için şartlardaki değişimlere işaret ediyor. Size olumsuz gibi görünen bu durum, karşılaştığınız engellerin neden ve sonuçlarını ele almak için iyi bir fırsat. Seyahat planlarınız ya da eğitim hayatınızdaki projelerde aksamalar olabilir. Dış etkenlerdeki bu negatif etkiler sizi mevcut problemlerinizle daha etraflıca ilgilenmenizi sağlayacak. Suratınızı asıp umutsuzluğa kapılmadan geçiş döneminin bitmesini bekleyin. Sonunda mutluluğun filizlendiğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Planlarınız ve girişimleriniz için adeta bir kuluçka dönemindesiniz. Ekonomik anlamda bazı beklentileriniz yolunda gitmeyebilir ya da bir anlaşmanız bozulabilir. İş arkadaşlarınızla ve partnerinizle ilişkilerinizdeki bu istikrarsızlıkları derinlemesine düşünmeye çalışın. Yaşadığınız sıkıntıların olumlu yönlerine odaklanmalısınız. Böylece sıkıntılarınızın ardında yatan gerçek sebepleri keşfedeceksiniz. Kasım ortasında bu bekleyiş hali meyvelerini veriyor, merak etmeyin!

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey