9 Ekim Terazi Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Olan Etkileri

tarihinde

9 Ekim'de meydana gelecek <strong>Yeniay</strong> önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

 

9 Ekim Terazi Yeniayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

9 Ekim Salı günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeniay önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

Yeniayın burçlara etkileri şöyle olacak:

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎

En İyi Falcılara Fal Baktır


 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

Bu dönemde kariyerinizde radikal kararlar almak olumsuz sonuçlar doğurabilir. İşinizde ve ilişkinizde mevcut durumu iyice ölçüp tartmalısınız. İş hayatında durağanlıklar yaşıyorsanuz moral bozmaya gerek yok. Bu, sizin sahip olduğunuz konumun değerini kavramanızı sağlayacak. Kapasitelerinizi ve gücünüzü gözden geçirin ve kendi sınırlarınızı tanımaya çalışın. Böylelikle Venüs Retrosu’nun negatif etkilerinden korunabilirsiniz!

 

 

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Terazi Yeniayı, işinizle ilgili hissettiklerinizi gözden geçirmenizi öğütlüyor. Venüs’ün geri hareketi sosyal hayatınızda ve iş ilişkilerinizde gelişmeleri yavaşlatsa da, tehlikelere karşı önlem alıp ihtiyatlı davranmanıza imkan veriyor. Mutlu musunuz, ilişkiniz sizi tatmin ediyor mu sorularına kafa yormak için doğru zaman olabilir. Bu sayede gelecekle ilgili doğru adımlar atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Bu dönem sizi, ilişkinizde değişime yelken açmak yerine mevcut durumu gözden geçirip geçmişteki ilişkilerinizle kıyaslamaya yönlendiriyor. Aşkın sizin için ne ifade ettiğini sorgulamaya başlıyorsunuz. Venüs’ün hareketi sizi içinize döndürüyor. İş hayatına ve finansal durumunuza yeni bir bakış açışından bakmak faydalı olabilir. Umutsuzluğa kapılmayın! Yaşadığınız iç sıkıntısı, Kasım ayının ikinci yarısında ortadan kayboluyor, rahat bir nefes alıyorsunuz.

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu Yeniay’da, geçmişte yarım kalmış meselelerle tekrar karşılaşabilirsiniz ve onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Geri hareketle birlikte meydana gelen Yeniay, aile ya da iş yaşamınızdaki planladığınız değişimlerin önünü kesebilir. Ama canınız sıkılmasın. Böylece ev taşımayı ya da çocuk yapmayı düşünüyorsanız, bu kararın daha önce fark etmediğiniz bir yönünü keşfediyorsunuz. Sabırlı olun, bir süre sonra işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Canınız sıkkın, işler istediğiniz gibi gitmiyor. Ama bardağın dolu tarafından bakmakta fayda var. Venüs Retrosu sayesinde aldığınız kararlarda gözden kaçırdığınız noktaları fark ediyorsunuz. Aile ilişkilerinize daha çok kafa yoruyorsunuz. Bu dönem, yanlış anlaşılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşler arapsaçına mı döndü? Birazcık geri çekilin ve durumu değerlendirmeye çalışın. Çünkü beklenmedik bir gelişme bütün problemleri çözüme ulaştıracak. Ne de olsa her şey olacağına varır!

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Terazi Yeniayı, girişimlerinizi ve kararlarınızı gözden geçirmenizi sağlıyor. Yeni bakış açıları keşfetmek size iyi geliyor. Kısa bir yerinde sayma dönemi keyfinizi kaçırmasın. Venüs’ün gerilemesi sizi tehlikelerden koruyor ve ekonomik sıkıntılarınıza çözüm yolları buluyorsunuz. Bu dönemde har vurup harman savurmamaya çalışın, adım atmadan önce iyice düşünün!

 

 

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Aile hayatınızda da, işyerinizde de bir tür duraklama döneminden geçiyorsunuz. Bu bekleyiş oldukça olumlu sonuçlanıyor çünkü gelecekteki potansiyel pişmanlıklardan kurtuluyorsunuz. Bunu bir mola gibi düşünün. Hayallerinizi ve dertlerinize bakıp her şeyi artısına ve eksisine göre değerlendirmeniz mümkün. Acele etmeyin, şimdi değişimin zamanı değil. Koşulların uygun olmadığını kabul etmelisiniz. Kasım ayında Venüs’ün hareketindeki değişime kadar sabredin!

 

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Bireysel problemlerinizi ilişkinizdeki sıkıntıları tekrar düşünmenin tam zamanı. Gizli bir ilişkiniz mi var? Değer yargılarınız sallantıda gibi gözüküyor. Bu beraberlik sizi mutlu mu ediyor, yoksa üzüyor mu karar vermelisiniz. Duygusal istikrarsızlığın yoğun olduğu bir dönem geçiriyorsunuz. Geçmişe dönüp bakmanız faydalı olabilir. Netleşmemiş durumlarla ilgili analizleriniz ilerde yerinde kararlar vermenizi sağlayacak.

 

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay

Terazi Yeniayı, iş hayatınızda, sosyal ve duygusal ilişkilerinizde bir sınama dönemini ifade ediyor. Karar süreçlerindeki başlangıç noktanızı ve attığınız adımların üzerinden tekrar geçin. Arkadaşlık ilişkilerinizde kırılmalara, sekteye uğramış girişimlerinize geçmişin perspektifinden bakmak faydalı olabilir. İş değiştirmek ve tekliflere balıklama dalmaktan kaçınmalısınız. Önce elinizin altındaki meseleleri açıklığa kavuşturup ileride alacağınız kararlar üzerine düşünmeyi tercih edin. Ekonomik anlamda aklınızı kullanmakta fayda var, biraz analitik düşünün!

 

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Bu dönem, kariyerinizde yolunda gitmeyen noktaları derinlemesine ele almayı öğütlüyor. Gelecekteki girişimleriniz için bir hazırlık döneminden geçiyor, doğru kararlar almak için kılıçları kuşanıyorsunuz. Belki çevrenize yönelik biraz asabisiniz, kendinize yönelmekten daha çok keyif alıyorsunuz. Yine de ılımlı olmaya çaba sarf edin ve özellikle profesyonel ilişkilerinizde insanlara ayak uydurmaya çalışın. Karşınıza olumlu bir teklif çıksa da, sonuçlarını öngörmeye çalışın. Kasım ayında her şey yoluna girecek ve planlarınız tıkır tıkır işlemeye başlayacak.

 

 

 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Terazi burcundaki Yeniay, Kovalar için şartlardaki değişimlere işaret ediyor. Size olumsuz gibi görünen bu durum, karşılaştığınız engellerin neden ve sonuçlarını ele almak için iyi bir fırsat. Seyahat planlarınız ya da eğitim hayatınızdaki projelerde aksamalar olabilir. Dış etkenlerdeki bu negatif etkiler sizi mevcut problemlerinizle daha etraflıca ilgilenmenizi sağlayacak. Suratınızı asıp umutsuzluğa kapılmadan geçiş döneminin bitmesini bekleyin. Sonunda mutluluğun filizlendiğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Planlarınız ve girişimleriniz için adeta bir kuluçka dönemindesiniz. Ekonomik anlamda bazı beklentileriniz yolunda gitmeyebilir ya da bir anlaşmanız bozulabilir. İş arkadaşlarınızla ve partnerinizle ilişkilerinizdeki bu istikrarsızlıkları derinlemesine düşünmeye çalışın. Yaşadığınız sıkıntıların olumlu yönlerine odaklanmalısınız. Böylece sıkıntılarınızın ardında yatan gerçek sebepleri keşfedeceksiniz. Kasım ortasında bu bekleyiş hali meyvelerini veriyor, merak etmeyin!

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.