Haftalık Burç Yorumlarınız : 06 - 12 Şubat

tarihinde

Haftaya en iyi hazırlanma yolu elbet Astrocenter haftalık burç yorumlarınızı okumak! Sizi bu hafta neler bekliyor hemen keşfedin!

Haftalık Burç Yorumlarınız :  06 - 12 Şubat

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar :  İş yerinde ortaya koyduğunuz performans fark ediliyor, yakın zamanda beklediğiniz teklifi alabilirsiniz. Ticari veya sanatsal tüm işlerde ışıklar üzerinizde, bu haftayı iyi değerlendirin.

İlişkiler : Venüs sizi bir süre daha şımartmaya devam ediyor. Çekiciliğiniz en büyük silahınız ve kendi arzularınıza göre hareket ediyorsunuz. Utanma, sıkılma bu ara kitabınızda yok. Kimsenin size karşı gelecek gücü yok, ağınıza istediğinizi düşürebilirsiniz.

Aşk Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

 

BOĞA

Uğraşlar :  Konsantrasyonunuzu kaybediyorsunuz, bu da kendinizi bir kat daha çok yoruyor. Her işe yetişmenizin imkanı yok, yalnızca 2 eliniz var. Size verilen işlerde ayıklama yapın ve öncelik sırasına göre davranın.

İlişkiler : Aşk hayatınızı yoğun bir hafta bekliyor. Kalbinizin hızlı atmasına, midenizde kelebekler hissetmeye hazır olun. Partneriniz de size ayak uyduruyor. Aranızda iyi bir uyum var. Bekarsanız, büyük bir sürpriz mümkün.

Sevgilinizle geleceğiniz ne olacak?

 

İKİZLER

Uğraşlar :  Mars ve Merkür sayesinde bu hafta oldukça şanslısınız. İş yerinde her şey yolunda ilerliyor, işler zannettiğinizden kolay halloluyor. Tüm zorlukları geride bıraktınız.

İlişkiler : Mutluluğun sizi bulacağına olan inancınız tam, bu sebepten de hayatı güzelleştiren aktiviteler yapmayı tercih ediyorsunuz. Aşkınızla geçireceğiniz zaman çok değerli olacak. Bekarsanız bu hafta fark edilme haftanız. Sizin hakkınızda arkadaşlarınıza sorular soran birileri var.

Gelecekte Beni Neler Bekliyor?


YENGEÇ

Uğraşlar :  Etrafınızda aksiyondan geçilmiyor, panik havasındasınız. Bir çok şeyi idare etmeniz gerekiyor ama öncelikle sakinliğinizi korumanız şart.

İlişkiler : Eğer partnerinizin sizi tersleyen imalarda bulunduğunu düşünüyorsanız, kendinizi bir adım geri çekip olaylara daha objektif bakmanın vakti gelmiştir. Sadece kendinizin bu ilişki için çaba sarf ettiğini düşünürken, olayların daha farklı seyrettiğini göreceksiniz.

 Kaderinizde Ne Var?

 

ASLAN

Uğraşlar :  İş yerine vardığınızda evde olduğunuzdan daha formdasınız ve ekip arkadaşlarınız da bu durumdan çok memnun. Birçok işi hallediyor, uzun zamandır size ayak bağı olan sebeplerden kurtuluyorsunuz.

İlişkiler : Aşk sizi bir bulutun üstüne çıkarıyor. Karşı tarafı idealize ettiniz, biraz sakin kalıp kişilere uzaktan bakmanın vakti geldi. Hislerinizi sakladığınız ve anlaşılmak istediğiniz bir hafta olacak.

Sevdiğiniz Kişiyle Evlenecek Misiniz?

  

BAŞAK

Uğraşlar :  Bu hafta, deliler gibi hayalini kurduğunuz dünya ile gerçeklerin dünyası arasında kalacaksınız. Bir orta yol arıyor ve kendinizi memnun etmek istiyorsunuz. Gün içinde kendinize vakit ayırın, olayları sakince değerlendirin. Fikirleriniz oturacaktır.

İlişkiler : Kişisel hayatınızda bu haftayı gereksiz ilişkilerinizi temizleyerek geçirin. Bazen bazı kişiler için kendinizi fazlasıyla yıprattığınızı fark edeceksiniz. Bekar başakların yeni başladıkları ilişkilerde tahmin etmeyecekleri detaylar ortaya çıkacak.

Yakında Biriyle Tanışacak Mıyım?

 

TERAZİ

Uğraşlar :  Yenilenme haftasındasınız. Kendinizi hem kendi hatalarınızın farkına vararak hem de iş yerinde size yardımcı olmayan kişilerden uzaklaşarak yeni bir safhaya hazırlıyorsunuz. Üzerinizdeki baskının azaldığını ve daha huzurlu olduğunuzu hissedeceksiniz.

İlişkiler : Sempatikliğiniz sizi çekici kılıyor. Herkesi büyüleyebilecek kapasitedesiniz. Eğer ruh eşinizi arıyorsanız daha fazla sosyalleşmelisiniz. Süslenmenize gerek bile kalmadan fark edileceksiniz.

Kaç Çocuğum Olacak?

 

AKREP

Uğraşlar :  Yorulmak nedir bilmiyorsunuz. İş yerinde tüm potansiyelinizi kullanmak ve kendinizi göstermek istiyorsunuz. Profesyonellikten çıkmamayı ve kendinizi göstermek için kural dışı davranmamayı unutmayın.

İlişkiler : Felaketin eşiğine geldiğimizde çaba sarf etmeye başlamak, sonuçları çok da değiştirmeyecektir. Konuşurken biraz daha orta yolcu olmayı ve kelimelerinizi özenle seçmeyi denemelisiniz.

Sevgilimi Nasıl Kendime Bağlarım?

 

YAY

Uğraşlar :  Mars kariyeriniz için iyi bir açıda. Başarılı olmak için çok çalışmak illaki şart fakat mantıklı davranmak ve yatırım yapmak da önemli. Şu an olduğunuz gibi gayret göstermeye devam edin, kazanan siz olacaksınız.

İlişkiler :  İlişkiler açısından da Venüs tarafından kutsanmış bir hafta sizi bekliyor. Psikolojik olarak başkalarının gözüne girmeye hazırsınız ve bunu becerecek kişi sizsiniz. Yoğun duygu dolu konuşmalar sizi bekliyor.

Aşkıma Kavuşacak Mıyım?


OĞLAK

Uğraşlar :  Her gün, sabah enerjiniz öğle yemeği sonrası dağılıyor ve konsantrasyonunuzu sağlayamıyorsunuz. Gereksiz yere birçok işle haşır neşir olduğunuzu düşünüyorsunuz ve çalışma isteğiniz kayboluyor.

İlişkiler :  Bir yanda olayları analiz ederek her şeyi yapılandıran karakteriniz, diğer yanda ise mantıksız da olsa sizi çeken ilişkiler arasındasınız. Çözüm için kendi içinize dönmeniz gerektiğini unutmayın ve kendinize ait zaman yaratın.

Ne Zaman Elime Yüklü Para Geçecek?

 

KOVA

Uğraşlar :  İş arkadaşlarınızla daha iyi anlaşacağınız ve herkesin daha kibar olduğu bir hafta sizi bekliyor. Sizden özür dilemesini düşündüğünüz birini affedeceksiniz. Ekip çalışmasının ön plana çıktığı bir hafta olacak.

İlişkiler :  Şiirlere konu olabilecek bir aşk hayatınız var! Etrafınızda olup bitenlere ilgi duyuyorsunuz bu da sizi daha duygusal yapıyor. Aşkın öneminin artacağı bir haftadasınız.

Fal Baktırıp Geleceğimi Görmek İstiyorum

 

BALIK

Uğraşlar :  İş yerinde asli görevinizi unutup başka işlerle uğraştığınız oluyor. Konsantrasyon eksikliğiniz patronlarınız tarafından fark edilmese de düşmanlarınızın gözünden kaçmıyor. Hedeflerinizi unutmayın ve belirlediğiniz yolda ilerleyin.

İlişkiler : Aşk hayatınızda bazı karmaşıklıklara hazır olun. Sevdiğiniz kişiyle çok fazla görüşememek veya yanlış anlaşılmalar mümkün. Bu sebepten temkinli olun ve ters kararlar almayın.

Hayatımda Bilmediğim Şeyler mi Var?

 

Bunları da Seveceksiniz

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi? 

Mutlu ilişki İçin 10 Tavsiye GİFLİ 

Herkes Aşk İster

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.