Haftalık Burç Yorumlarınız: 23 - 29 Ocak

tarihinde

Bu hafta sizi neler bekliyor? Gökyüzü sizin için neler hazırladı? Hepsi Astrocenter haftalık burç yorumlarınızda! Sakın kaçırmayın!

Haftalık Burç Yorumlarınız:  23 - 29 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar: Yeni bir çalışmaya başlamak veya bir iş bağlamaya çalışmak için ideal bir hafta. Cuma ve cumartesi günleri çok formdasınız. Kendinize zaman ayırmayı da unutmayın fakat çalışmanız için bu günler ön plana çıkıyor. Sonuçlarını yakın zamanda göreceksiniz.

İlişkiler: Aşk hayatınızda kayda değer bir değişiklik yok fakat, aile içindeki olaylarla çok meşgul olacaksınız. Ne bekliyorsunuz? Her şey karmakarışık hale gelmeden kendinizi açıklayın ve her şeyi açığa çıkarın. Konuşma sırası sizde.

 

BOĞA

Uğraşlar: Bu hafta yataktan kalkmaya üşeniyorsunuz. İşe gitmek bu hafta baya zor olacak gibi. Ama iyi haber şu ki yaratıcılığınız ve pratikliğiniz üstünüzde. Ve biliyoruz ki bu her zaman başınıza gelen bir şey değil. Bu haftayı da kolaylıkla atlatacaksınız.

İlişkiler: Kafanız karışık, bunun üstesinden de gelemiyorsunuz. Belki de karşınızdakini hemen idealleştirdiniz bu sebepten de onun gerçekten kim olduğunu göremiyorsunuz? Beraberlik içindeki bir boğaysanız partnerinizin size olan ilgisinden şüphe edeceksiniz.

Burcun partnerininkiyle uyumlu mu? Uzmanlarımız telefondan aşk hayatını fal bakarak yorumluyor ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar: Haftanın son günleri projelerinizi tamamlamak için harika. Bitirmeniz gereken ödevler, işler için kendinizi formda hissedeceksiniz. Çalışmalarınızdan ve yapmak istediklerinizden arkadaşlarınıza da bahsedin. Onların fikirleri ve yardımları size yepyeni bir vizyon verecek.

İlişkiler: Doğanızda çok romantik olmak yok, yine de ilişkinizin günlük hayatına biraz farklılıklar katmak için romantik olmanızın vakti geldi. Beraberliğiniz yoksa geçtiğimiz sene tanıştığınız birinin yokluğunu hissedeceksiniz.

 

YENGEÇ

Uğraşlar: Finansal sorunlar ve kısıtlanmak sizi boğmaya başladı. Bu sebepten başka şeylerle de uğraşmaktan kaçıyorsunuz. Neyse ki Mars size adım attırmakta kararlı. Yeniden işe koyulmak için gerekli motivasyonu bulacaksınız.

İlişkiler: Venüs ve Satürn sizi biraz yoruyor. İlişkinizde dengeyi bulmakta zorlanıyorsunuz. Bir yandan ailesel konular da gündeminize giriyor. Ev içinde hiyerarşi sorunu ortaya çıkacak. Hafta sonu her şeyi yoluna koymak için harika bir zaman.

 

En iyi astrolog ve falcılarla ilk 10 dk fal sadece 4 TL ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar : İşlerinizi halletmek ve evin dışında yapmak istedikleriniz için haftanın son günlerini ve mümkünse cumartesiyi tercih edin. Cumartesi günü Ay sizinle olacak, yaptığınız işlerin sonucundan memnun kalacaksınız.

İlişkiler : Karşınızdakini mutlu etmek için kendinizden çok veriyorsunuz, aşkın tuzağı tam da budur, kendinizi güvene alın. Eğer biri size karşı açık davranmıyorsa, onun gizemli kişiliği oynamasına izin vermeyin ve sorularınızla olayları aydınlatın.


BAŞAK

Uğraşlar : Jüpiter ve Satürn hareketleriniz ve ekonomik durumunuzun üstünde bir açı oluşturuyor. Kendinizi bu hafta çok yormayın ve zamana bırakın. Yorgunluk ve bitkinlik hissedebilirsiniz bu sebepten bu hafta kendinizi dinlenmeye adayın.

İlişkiler : Aşk hayatınızda ise Venüs ve Mars ön planda. Yeni biriyle tanışmanız söz konusu. Eğer beraberliğiniz zaten var ise partnerinizle yakınlaşıyor ve aynı hisleri paylaşıyorsunuz. Aile içinde bazı sorunlar var ama çözmek için öncelik sırası yapmanız şart.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Ara


TERAZİ

Uğraşlar : Jüpiter ve Uranüs sizi işleri halletmeye itiyor, bir karar vermeniz gerekli. Ama bu karar sandığınız kadar zor olmayacak. Gezegenler yanınızda. Harekete geçmeniz ve inisiyatif almanız gereken zaman geldi.

İlişkiler : İlişkinizde tutku kalmadı ama durum o kadar da vahim değil. Önümüzdeki birkaç gün sevdiğiniz insanı tekrar baştan çıkarmanız gerekecek. Başta zor gözükse de sevginin her şeyi başarabileceğini göreceksiniz.

 

AKREP

Uğraşlar : Mars sayesinde yeni başlangıçlara hazırsınız. İçinize doğan şeylerin gerçekleşmesiniz görmeye hazır olun. Merkür de size güzel bir sürpriz yapacak.  Bittiğini sandığınız bir iş yeniden nefes bulacak.

İlişkiler : Venüs ve Mars aşk hayatınızı şahlandırıyor ! İlişkilerinizde yeni bir dinamizm dönemi başladı bile. Eski ilişkilerinizle ilgili olaylar bu hafta görülebilir. Fakat bu durum da yeni ilişkinizde birçok şeyi oturtmanıza ve daha iyi durumda olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak.


YAY

Uğraşlar: Problemler aynı şekilde duruyor ve sizi rahatsız ediyor ama bu hafta siz problemlere bakış açınızı ve değerlendirme biçiminizi değiştireceksiniz. Bu şekilde üstesinden gelemeyeceğiniz sorun yok!

İlişkiler: Venüs ve Satürn sizin yelkenleri suya indirmenize neden oluyor. Aşkta bir yalnız kalma dönemindesiniz. Biraz durun ve düşünün. Belki de sizin olaylara reaksiyonunuz ters tepiyordur? Özellikle size uymadığını düşündüğünüz fikirleri kesmeden, sonuna kadar dinleyin.

En iyi astrologlarla ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara


OĞLAK

Uğraşlar: Bu hafta keyfiniz yerinde, etrafa gülücükler saçıyorsunuz ve insanları keyiflendiriyorsunuz. Bu sebepten de ilgiler üzerinize çekiliyor. İş arkadaşlarınız veya beraber vakit geçirdikleriniz yardımınıza koşmaya hazırlar. 

İlişkiler: Yıldızlar dünyevi güzelliklerden ve baş başa geçecek zamanlardan faydalanmanız için yanınızda. İlişkiniz bu hafta ön planda. Ailenizi de özel hayatınıza çok müdahil etmemeye özen gösterin.

 

KOVA

Uğraşlar: Yeni ay sizi gerçek ihtiyaçlarınızla ve finansal sorunlarınızla yüzleştiriyor. Özellikle hafta sonu fazla para harcamamaya ve bir süredir sizi geren ekonomik problemlere ek sorun getirmemeye çalışın.

İlişkiler: İlişkinizde birkaç karşıtlık söz konusu ve tüm hafta etkisini gösterecek gibi. Diyalog kapısını kapatmamaya ve iletişim kurmaya özen gösterin. Unutmayın ki ne ekersek onu biçeriz. Tırnaklarınızla kurduğunuz ilişkileri çabucak salmayın.

 

BALIK

Uğraşlar : Mars bu hafta sizinle beraber. Bu da demek oluyor ki kolları sıvayıp, doğru iş yapmak için harekete geçiyorsunuz. Motivasyonunuz, işinizi onurunuzla yaptığınızın kanıtı ve herkes bunun farkında.

İlişkiler :  İlişkiniz hiç tahmin etmediğiniz bir anda kıpkırmızı bir tutkuya bürünüyor. Heyecandan titrediğiniz günler geri geldi. Ailede ise çocuklarla ilgili sorunlar ön planda. Birkaç yere git-gel yaparak ve insanlarla konuşarak sorunlar halledilecektir.

 

Bunları da Seveceksiniz:

5 Etapta Aşkı Bulun 

2017 Horoz Yılı

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burcunuza Göre Türkiye Tatili

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.