Haftalık Burç Yorumlarınız: 09 - 15 Ocak

tarihinde

Yepyeni haftaya bomba gibi başlamak için yapmanız gereken tek şey Astrocenrer Burç Yorumlarınızı okumanız! Sakın kaçırmayın!

Haftalık Burç Yorumlarınız:  09 - 15 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak

 

KOÇ

Uğraşlar : Tüm zorlu konuların üstesinden karakterinizi ortaya koyarak geliyorsunuz. Üstünüzden daha üsttesiniz ve bazı iş arkadaşlarınıza onların yeteneksiz noktalarını söylüyorsunuz.

İlişkiler : Bilindik formüllerin arkasına saklanıyorsunuz, kendi prensipleriniz ve uymanız gereken kurallar olduğunu düşünerek. Halbuki biraz kendinizi rahat bıraksanız etrafınızda sizi bekleyen güzel jestlerin tadını çıkarabileceksiniz.

 

BOĞA

Uğraşlar : Yurtdışından bir haber bekliyorsanız bu hafta tetikte olun. Hemen karar vermeden bu yeni fırsatı iyice düşünün. Fakat farklı bir perspektif ve yeni insanlarla iş yapmanın neresi kötü olabilir ki ?

İlişkiler : Bekarsanız, birisi sizi yakın markaja alıyor, bu kişiden yakın zamanda daha net mesajlar alabilirsiniz. Bir beraberlik içindeyseniz günlük rutininizde değişiklik arayacaksınız. İkinize de iyi gelecek, gülmenizi sağlayacak aktiviteler için harika bir zamanlama!

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar : Bu hafta hiç çalışasınız yok.  İçiniz kararmış, kışın soğuk rüzgarları sizden de bir şeyler alıp götürmüş gibi. Bu sebepten tam kendiniz gibi davranamıyorsunuz. Sizi takip etmek,ne yapacağınızı kestirmek zor.

İlişkiler : Aşk biraz arka plana atıldı. Kafanızda bambaşka sorular cirit atıyor. Özellikle arkadaşlarınızı ihmal ettiğinizin farkında varın. Herkes sizden bir arama bekliyor. Unutmayın bir kısa, nazik sms birçok kişiyle buluşmanızı ayarlayabilir.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : Yeni heyecanlar için baharı beklemek şart değil. Modunuz çok iyi. Hobilerinizle uğraşırken nasıl enerji sarfettiğinizin farkında bile değilsiniz. Vücudunuz da beyninize uyum sağlıyor.

İlişkiler : Romantizme olan susuzluğunuz artık tavan yapmış durumda. Bekarsanız aradığınız nadir bulunan inciyi bulabilirsiniz. Beraberliğiniz var ise planlanmamış bir toplantı esnasında sevdiğinizle yakınlaşmanız söz konusu. Aman gene gözlerden uzak bir yerlerde kur yapın. J

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 

ASLAN

Uğraşlar : Bu ara şımartıldığınız ve uğraş gerektiren işlerden hariç tutulduğunuz doğru. Öbür yandan, uğraştığınız işler ve enerji harcadığınız projelerde sizi tatmin edecek, kariyerinizde adımlar atmanızı sağlayacak sonuçlar alabilirsiniz.

İlişkiler : Arkadaşlarınız arasında çıkacak olası bir ağız dalaşına hazır olun. Ortada kalacak kişi siz olabilirsiniz. İyi haber şu ki aşk hayatınızda her şey yolunda. Romantik sürprizlere hazır olun.

 

 BAŞAK

Uğraşlar : Kendinize olan güveniniz ve parlayan yıldızınızl, bu hafta iş görüşmeleri yapmak için hazırsınız. Aktif iş hayatınızda veya günlük uğraşlarınızda ise işlerinizin planladığınızdan daha çabuk gerçekleştiğini göreceksiniz.

İlişkiler : Kanınızda aşk dolaşıyor !  Gözü yaşlı, yol gözleyen prenses değil, tutkuyu taşıyan şovalyesiniz. Hem vücudunuz hem de ruhunuzla kendinizi bu tutkuya adadınız, onun sönmemesi için uğraş ediyorsunuz.

 

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

TERAZİ

Uğraşlar : Biraz karışık bir hafta olacak gibi. Aslında doğru kararlar alıyorsunuz, bazıları biraz ikilemde bıraksa da sizi, doğru yoldasınız. Kendinize güvenmelisiniz. Bu hafta Jüpiter sizinle.

İlişkiler : Biraz ihtiyat! Eğer dik kafalı fikirlerinizle devam ederseniz büyük bir tartışma ufukta görülüyor. Onun yerine karşınızdakiyle romantik anlar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Aile içindeyseniz çocuklarla ilgili konularda sakin ortamlarda konuşmayı tercih edin.

 

AKREP

Uğraşlar : İlham periniz güven veriyor ve ne yapacağınızı bildiğiniz bir haftadasınız. Mars, Venüs ve Neptün sizinle beraber. Eğer sanatla ilgili bir işteyseniz veya bu konuda bir projeniz varsa, bu hafta ön plandasınız.

İlişkiler : Bu ara yelkenleri biraz suya indirip, size olan ilginin tadını çıkarmaya başlamış gibisiniz. Aman ilişkinizin değerini bilin. Eğer bekarsanız, bu ara birçok tanışma randevunuz olabilir. Saatler flörtleşmeyi gösteriyorl!

 

YAY

Uğraşlar : Yeni bir görev alıyorsunuz ve gençlik iksirini bulmuş gibi oluyorsunuz. Sıkıldığınız işlerden sonra bu yeni bir nefes olacak. Uyum sağlamak hemen gerçekleşen bir şey değildir. Bu konuda sabırlı olun.

İlişkiler : Bu hafta aile üzerinde yoğunluk var. Bekarsanız, beklenmedik bir tanışma huzurunuzu alt üst edebilir. Herkese, özellikle de ağzı iyi laf yapanlara, hemen güvenmemekte fayda var.

En iyi astrologlarla ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara

 

OĞLAK

Uğraşlar : Mars ve Plüton size inanılmaz bir kendine himaye olma kuvveti veriyor, acil durumlarda kaldığınzda bu durumu kullanmaktan çekinmeyin. Salı ve Çarşamba düşüncelerinizi düzenleyerek, açıkça ifade edebileceksiniz. Üstlerinizle konuşmanız gerekiyorsa bu iki günde gerçekleştirmenizi öneririz.

İlişkiler : Özel hayatınızda ve günlük yaşantınızda biraz daha sabırlı ve hoşgörülü olmanızda fayda var. Daha yumuşak davrandığınızda etrafınızdakilerin nasıl değişeceğini göreceksiniz.

 

KOVA

Uğraşlar : Kendinzi yok yere yıprattığınızı farkedeceksiniz. Ekonomik durumunuzda öngöremediğiniz engeller söz konusu. Gereksiz harcamalardan ve size pahalıya mal olabilecek projelerden şu anlık uzak durun.

İlişkiler : Beraberliğiniz varsa, her şey güzel gidiyor ama biraz daha ilgi bekliyorsunuz. Yalnızsanız, pek umursamadığınız bir tanışma yeni bir kapı açabilecek kapasitede. Gözünüzü dört açın. Arkadaşlarınız arasından da uzun zamandır sizden haber bekleyen biri var, onunla buluşmanın vakti geldi!

 

BALIK

Uğraşlar : Bu ne form ! Aklınıza gelen fikirlerin hepsi birbirinden iyi ama aman dikkat yerin kulağı vardır. Herkese çok güvenip planlarınızdan bahsetmek yerine, çabucak işe koyulma vakti!

İlişkiler : Aşk sizin aklınızı başınızdan alıyor. Şu an aşka bakışınız daha net ve daha kurnazsınız. İş ortamından gelebilecek tekliflere hazır olun, arkadaşlarınıza başka bir gözle bakmaya başlayın.

 

Bunları da Seveceksiniz

Çin Astrolojisi 2017 HOROZ YILI

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burç taşları Senin :Taşın Hangisi?

Erkeğinize Söylememeniz Gereken 5 Şey

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.